Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Druhý pár Svatby na první pohled: Andrea má jasně dané požadavky na muže

+ Dalších 5 fotografií
show

V první epizodě druhé řady projektu Svatba na první pohled stanuli před oltářem potetovaný pohodář Jaroslav a dračice Romana. Jako další pár se představí Kadri (29) a Andrea (25), kteří prozradili, proč se do Svatby přihlásili. "Když bude vyhověno mým požadavkům, mohlo by to vyjít."

Požadavky na charakter a vzhled

"Líbila se mi první řada. A protože jsem dlouhodobě nemohla najít toho pravého partnera, řekla jsem si, proč to nenechat na někom jiném? Když bude vyhověno mým požadavkům na charakter a vzhled, mohlo by to vyjít. Každý hledáme svých sto procent protějšku. Pokud se otevírá nová možnost, jak ho najít, proč toho nevyužít?" přiznává druhá představená nevěsta show Svatba na první pohled Andrea.

Fešný Kadri chce v show najít životní lásku. "Myšlenka, že vám experti na základě různých testů najdou vaši životní partnerku, byla lákavá. Chtěl jsem to zkusit, a přitom jsem doufal, že mi experti najdou tu pravou," odpovídá Kadri, jehož přihlásili do Svatby na první pohled kamarád s jeho přítelkyní.

Romantička a gentleman

"Ona je typ romantické ženy, má romantickou představu o životě. Myslím, že Kadri bude připraven pro ni ta romantická překvapení dělat," komentuje výběr partnerů vztahový kouč Petr Jan Křen.

"Mně se na Kadrim líbí jeho gentlemanství. Dokáže ženě připravit snídani, koupit jí kytku a nebere to jako prvoplánový akt. On to tak opravdu cítí," oceňuje Kadriho kvality psychoterapeutka a koučka Mgr. Šárka Vávrová. Splní se Kadrimu a Andree jejich velké přání? Najdou společně lásku na celý život?

Související články

Další články