Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Druhý díl Zákonů vlka diváky nenadchnul. Poukazují na podobnost se zahraničním seriálem

Zákony vlka: Druhý díl série diváky nenadchnul.
Zdroj: se souhlasem Tv Prima
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
reakce diváků

Druhý díl nového krimiseriálu Zákony vlka mohli diváci sledovat v sobotu na TV Prima. V něm se v hlavních rolích představili Stanislav Majer a Linda Rybová. Divácká reakce však tentokrát byla spíše chladná.

Nová česká minisérie Zákony vlka se v sobotu večer představila na TV Prima už druhým dílem. V krimisérii si hlavní role zahrál herec Stanislav Majer jako bývalý kriminálník Robert, který se po letech stal mužem zákona a Linda Rybová, která hraje Sáru se kterou policistu pojí temná minulost.

První díl byl diváky přijat nejednoznačně. Jedni byli nadšeni, jiní měli větší očekávání. Po druhém díle už převládla větší skepse. "Ta mladá policistka mi připomíná Marka Brodského v roli Jindřicha Hlaváčka ve filmu Rozpuštěný a vypuštěný," píše na Facebooku Staňka.

Tohle se nepovedlo ani jako pohádka, píšou diváci

"Tak tohle se nepovedlo ani jako pohádka," přidává se Marcela. "Přijde mi ujetá situace z propuštěného kriminálníka náčelník policejní stanice," dodává Barbora.

Někteří pak stejně jako minule upozorňují na podobnost s americkým seriálem Banshee: "Jako sorry ale to není lehká inspirace Banshee. To je úplně do písmene okopírovaný děj pilotu, bez jakékoli reference na originál. To si jako scénárista fakt myslel, že když u nás Banshee v žádné TV nikdy nešlo, tak to lidi nepoznají? Jako vážně?," reaguje Zdeněk.

Seriál zatím nenasbíral dobré hodnocení ani na portálu ČSFD, kde má aktuálně 39 %, což je podprůměr. Jelikož je však plánováno celkem osm epizod, ještě se to může změnit.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy