Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Druhý díl pokračování Kukaček opět sjednotil diváky. Někteří nezadrželi slzy

Druhá série Kukaček bude napínavá.
Zdroj: se souhlasem České Televize
+ Dalších 10 fotografií
reakce diváků

Další díl seriálu Kukačky na České televizi dal nahlédnout do rodiny, která zjistí, že jejich dítě není ve skutečnosti jejich. Seriál, který vychází ze skutečné události a který natočil režisér Biser Arichtev, vzbudil prvním dílem druhé série nadšené reakce. Jak diváci reagovali na druhý díl?

Když mladý manželský pár zjistí, že jejich dítě není ve skutečnosti jejich, musí rozhodnout, jaké kroky učiní. Rodiče jsou ze začátku v šoku. Navíc žijí v malém městě, což na klidu nepřidá. Námět seriálu Kukačky vychází ze skutečné události, ke které došlo v roce 2006 v třebíčské nemocnici, kde byly dvěma párům vyměněny novorozené dcery. Případ tehdy šokoval českou veřejnost a stala se z něj mediální kauza roku. Dívky se tehdy ke svým "správným" biologickým rodičům dostaly až ve svých deseti měsících.

Hlavních rolí se chopili Marek Adamczyk s Martou Dancingerovou a starší pár David Novotný a Sabina Remundová. Režie se ujal zkušený Biser Arichtev.

Při pohledu na Jakuba jsem ani nedýchala

První díl nové série diváky nadchnul, jak jsme minule informovali. Druhý na tom není o nic hůře. Diváci se předhánějí ve chvále. "Pecka! Při pohledu na Jakuba který leží v kolejišti, jsem ani nedýchala...Husinu jsem měla po celém těle. Tenhle seriál je nejvíc TOP!" píše na Facebooku České televize Jana.

"Opět super díl," přidává se Petra. "Úžasný seriál, už se těším na další díl," souhlasí Ester. "Bomba!!! I jsem si pobrečela," píše Alena. "Shlédnuto snad na jedno nadechnutí, se slzou v oku a husí kůží," nechala se unést Veronika. "Seriál super, jen ta kamera by mohla byt lepší," rýpla si přeci jen divačka Alžběta.

Dominika Myslivcová promluvila o děsivém zážitku: Kvůli stalkingu musela na policii, přiznala strach o život

Související články

Další články

Nejnovější kauzy