Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Druhý díl minisérie Podezření diváky ohromil: Barešová šlape výkonem Melíškové na paty, tleskají

V Podezření hraje dceru Kláry Melíškové.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 3 fotografie
reakce

Diváci České televize viděli druhý díl minisérie Podezření, první epizodu sledovali se zatajeným dechem, zejména pak vychválili herecký výkon Kláry Melíškové (50). A ani u druhé epizody tomu nebylo jinak, tentokrát na sebe upozornila mladší kopie Melíškové, a to herečka Denisa Barešová (26), která si v Podezření střihla i erotikou nabitou scénu.

Česká televize uvedla druhý díl minisérie Podezření. Hlavní role v něm ztvárnili Klára Melíšková, Miroslav Hanuš, Ivan Trojan a Denisa Barešová. V prvním díle se diváci seznámili se zdravotní sestrou Hanou Kučerovou (Klára Melíšková). Ta je tvrdá nejen k sobě, ale také svému okolí, proto není příliš oblíbená. Když se objeví nesrovnalosti v souvislosti se smrtí pacientky, podezření padne na ni.

Děj

Ve druhém dílu se divákům podrobněji představila postava Terezy Kučerové (Denisa Barešová) tedy devatenáctiletá dcera obviněné zdravotní sestry Hany. Tereza se svou matkou příliš nevycházela, často se hádaly, ale zároveň se nebránila tomu, aby ji sem tam využila. Během studia nechce Tereza pracovat, což domácímu rozpočtu nepomáhá a svůj čas pak tráví doma a nebo u svého přítele (Jan Nedbal), se kterým si Barešová hned na úvod střihla i erotickou scénu.

Vztah s matkou ale musela Tereza přehodnotit, zároveň i překonat náročné období, kdy na ni okolí pohlíží jako na provinilou, ač se ona sama zločinu nikdy nedopustila.

Reakce diváků

U televizních obrazovek jsou lidé při sledování minisérie Podezření stále velmi spokojení, stejně jako u prvního dílu, tak i u druhého dali své nadšení v diskuzích najevo. "To se těším, minulý díl byl tak strhující, že se nedalo odtrhnout. Klára Melíšková předvádí skvělý herecký výkon, vůbec jsem ji v takové poloze neznala," uvedla jedna z nedočkavých fanynek pár hodin před začátkem nového dílu.

"Denisa byla tentokrát ohromná, pro roli Terezy jakoby se narodila. O té ještě hodně uslyšíme," pochvaluje si výkon Denisy Barešové divačka druhého dílu. "Je to ohromný příběh, o hereckých výkonech ani nemluvím. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Škoda, že už je před námi jenom jeden díl," napsala ohromená fanynka minisérie, se kterou se mnozí shodují.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy