Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DRUHÉ ZLATO ESTER LEDECKÉ: Je to doma! Báječná Ester se navždy zapsala do dějin sportu!

+ Dalších 30 fotografií
Báječná Ester Ledecká (22) to dokázala! Potvrdila postavení favoritky dnešního obřího paralelního slalomu ve snowboardingu. S naprostým přehledem se prokousala přes kvalifikaci, osmifinále, čtvrtfinále i semifinále. Ve velkém finále pak pokořila Němku Selinu Jörgovou a veze si domů druhou zlatou medaili!

Ester Ledecká (22) dnes navždy přepsala dějiny olympijských her. Stalo se jen jednou, že by někdo získal hned dvě zlaté medaile ve dvou disciplínách. Ester to dokázala, veze si domů nejcennější olympijské kovy z lyžařského superslalomu i z obřího slalomu ve snowboardingu.

S naprostým přehledem se Ester prokousala přes kvalifikaci, osmifinále, čtvrtfinále i semifinále. A nakonec ve velkém finále překonala soupeřku Selinu Jörgovou. Porazila ji o 46 setin sekundy.

Zlatá medaile tak připadla Ester Ledecké. Už podruhé na této olympiádě. Je to historický okamžik a Ester jedině potvrdila svou pozici nové největší sportovní hvězdy Česka. Novopečená královna zimních sportů je zároveň první ženou, která na olympiádě získala dvě zlata ve dvou disciplínách.

Související články

Další články