Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Druhé zásnuby! Koptík opět poklekne před Gregorovou… Tohle už asi nikdo nezastaví!

Ondřej Koptík a Hana Gregorová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Nemožné se stalo skutečností! Hana Gregorová (65) a Ondřej Koptík (33) opět tvoří několik týdnů pár a jak to vypadá, nezůstane jen u toho. Redakce eXtra.cz má totiž velmi citlivé informace o tom, že se muž, jenž dokázal na Facebooku skládat Gregorové hodně nemravné básně, chystá před ní podruhé pokleknout a zasnoubit se s ní.

Redakce získala zprávu od dobře informovaného zdroje, že by si Koptík svou vyvolenou – starší herečku – rád vzal a tvořil s ní manželský pár. Už v minulosti ji požádal o ruku a Gregorová souhlasila. Jenže pak následoval hodně divoký rozchod. Teď jsou zamilované hrdličky opět spolu a Koptík by Hanku rád požádal o ruku podruhé.

„Chtěl by si ji vzít, proto ji chce požádat o ruku. Má zákaz komunikovat s médii i vypisovat na Facebooku. Takže pokud to udělá na romantickém výletě jako v minulosti, nikdo se to nesmí dozvědět,“ řekl nám zdroj. Oslovili jsme Koptíka, který se ke druhým zásnubám odmítl vyjádřit a do telefonu stroze svěřil, že nebude nic komentovat.

Je evidentní, že Hančino nakázání bere vážně a seká latinu. O starší herečku už podruhé přijít nechce. A pokud to tak půjde dál a Koptík nenaseká tuny chyb jako v minulosti, s Gregorovou by se mohli stát manžely.

Související články

Další články