Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Druhé výročí Rytmuse a Jasminy: Na oslavu ukázali fotku rodinného štěstí se synem

Zdroj: archiv Jasminy Alagič
+ Dalších 25 fotografií
výročí
To je romantika! Za normálních okolností by nejspíš Rytmus (43) a Jasmina Alagič (30) oslavili dvouleté výročí v luxusní restauraci. Koronavirus je ale vyhnal do přírody, svoje začátky si tak připomněli u rybníčku. Kromě toho, že si na Instagramu vyměnili zamilované vzkazy, ukázali i fotku svého rodinného štěstí!

Zatímco jiné páry ze showbyznysu si lásku řeší v soukromí, Rytmus a Jasmina Alagič ji na sociálních sítích ventilují často. Nemohli tak zapomenout na dva roky ode dne, kdy se dali dohromady.

"Dnes jsou to přesně dva roky, co jsem pochopil, co je to smysl života. Ano, můj život už není jako předtím díky mojí manželce, po boku které přišel přesně ten životní moment, kdy to prostě zapadne jako puzzle. Nezapomenutelná chvíle 18. 4., přibližně v tento čas," rozplýval se jindy drsný rapper na Instagramu.

Manželé se tehdy románek ještě snažila tajit, ale informace z kuloárů prosákly na povrch. Na eXtra.cz jsme tehdy o nové hvězdné dvojici informovali jako první.

"Od té doby každý den vstávám s tím, že děkuji tomu nahoře za to, že nás spojil a ukázal mi, proč jsem tady. Pro moji manželku a syna. Jsem rád, že jsem tě potkal, že tě mám že můžu s tebou objevovat krásy a smysly, proč žijeme tento život," dodal Rytmus.

Jasmina: Dar od pána Boha!

Pozadu se zamilovaným vzkazem nezůstala ani půvabná moderátorka Jasmina. "Takovouto lásku ti může poslat jenom ten nahoře, Někoho, kdo bude tvým vším. Nejlepším přítelem, partnerem, láskou tvých dnů. Někdo, s kým to svoje štěstí chceš sdílet, někdo, komu to štěstí chceš darovat. A potom se ten někdo stane úplně přirozeně tvojí rodinou. Takovou, jakou sis ani nedokázal sám vysnít. Protože toto umí zařídit jenom sám život. A proto ten život tak neuvěřitelně miluji. Můj život jste vy, Patrik a Sanel," napsala na sociální síť.

Společně s vyznáním zveřejnila i dojemné fotky. Na jedné svírá Rytmus v náruči ji, na druhé jejich syna Sanela. Tomu se říká rodinné štěstí!

Rytmus začal s Jasminou randit přibližně dva měsíce po oznámení rozchodu s Darou Rolins (47). Pár s ní tvořil dlouhá léta, takže to tehdy byla rána z čistého nebe. Loni v květnu se s Jasminou oženil a v létě se jim narodilo dítě.

Související články

Další články