Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Druhé Vánoce v pákistánské věznici: Terezu čeká pod stromečkem peklo

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
vězení
Druhé Vánoce prožije česká pašeračka Tereza Hlůšková (23) v pákistánském vězení. A ty letošní budou navíc pořádně hořké... Bude totiž ve společnosti žen, které rozhodně nejsou andílci. Jedna z nich je uvězněna za vraždu.

Tereza stále marně čeká na odvolací soud. A ve vězení v Pákistánu prožije už druhé Vánoce. Podle informací pákistánského zpravodaje bude mít hodně děsivou společnost, kterou tvoří čtyři křesťanky. „Jedna je ve vězení za vraždu, tři kvůli drogovým deliktům,“ potvrdil Blesku zpravodaj Alí Aršád. Dvě z nich teprve čekají na rozsudek. Další dvě už byly odsouzeny, a to na dva roky odnětí svobody.

Svátky ve věznici

Tereza se se svými spoluvězeňkyněmi pomalu připravuje na slavení vánočních svátků. Čtveřice žen údajně vyjádřila Tereze podporu ohledně jejího případu. „Povzbuzují ji, že musí doufat a že ji určitě brzy propustí. Říkají že její martyrium bude brzy u konce,“ dodal Aršád.

Terezu H. zadrželi celníci na letišti v Láhauru v loňském lednu. Našli u ní necelých 9 kilogramů heroinu. Na jaře byla odsouzena na osm let a osm měsíců.

Související články

Další články