Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Druhé Vánoce bez Karla Gotta: Dojatým Čechům moc chybí, je tu s námi dál, tvrdí Krajčo

Zdroj: archiv kapely Kryštof
+ Dalších 8 fotografií
ÚSPĚCH
V České republice pomalu platí rovnítko mezi nejkrásnějším svátky roku a Karlem Gottem (†80). K Štědrému dni patří stejně jako ryba či řízky se salátem nebo vánoční stromeček. Není proto divu, že v tomhle čase lidé i nejnovější písničku Richarda Krajča Vánoční, v níž naposledy zazní hlas božského Karla, dostali do žebříčků oblíbenosti.

Vánoční strmě roste

Týden před Vánoci měl videoklip Vánoční kolem čtyř milionů zhlédnutí na YouTube, což vůbec není špatné číslo, a hlavně je jistota, že jednou za rok bude pravidelně růst, takže se postupem času může dostat klidně i na desítky milionů přehrání.

Jenže i letos ještě song zažil další „nálet“ fanoušků Karla Gotta (a pochopitelně i hlavní hvězdy písničky a klipu Richarda Krajča (43)).

Přes milion za týden

Pouhých 48 hodin před Štědrým dnem už měla písnička pět milionů a tři sta tisíc zhlédnutí, za týden tedy přibylo hodně přes milion lidí, které zaujala dojemná píseň o ztrátách blízkých a výjimečnosti svátečního času pro rodinu.

A čísla rostou dál.

Karel Gott rovná se Vánoce

25. prosince 2020 v jedenáct hodin dopoledne už ale počet zhlédnutí dosahoval čísla 5,8 milionu. Ukazuje se, že sváteční čas si zkrátka Češi, Moravané a Slezané bez svého „Káji“ neumí představit a i když už není mezi námi, rádi si ho připomenou poslední vánoční písničkou, na které se krátce před svým odchodem podílel svým nezaměnitelným hlasem.

„Loni jsme byli všichni, kteří jsme ho měli rádi, přikrytí smutkem z odchodu. Letos nám song dává naději, že tu je s námi opravdu dál,“ řekl eXtra.cz Richard Krajčo už začátkem listopadu, kdy videoklip spatřil světlo světa.

Richard Krajčo v manželčině režii

Ten natočila jeho manželka, Karin (46). Nebyla na něj moc přísná? „Ne. Je to neuvěřitelný profík, perfektně připravená, přesně ví, co chce točit a jak, a to je vlastně pro herce neuvěřitelná úleva. Má pak v režisérovi oporu. Tak to s ní mám i já,“ prozradil nám nyní.

Tak uvidíme, jak se Karinino režijní vedení projeví na sledovanosti do budoucna, zda dál bude růst popularita mimořádně citlivé a specifické Vánoční a jakých čísel dosáhne do úplného konce roku nebo o dalších svátcích.

Související články

Další články