Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Druhé miminko! Alex Mynářová překvapila v rozhovoru pro eXtra.cz

+ Dalších 10 fotografií
Moderátorka televize Barrandov a manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (50) byla hostem v redakci eXtra.cz. Alex Mynářová (34) zde promluvila o nenávisti, kterou někdy cítí. O tom, jak se doma s manželem stravují, a že na řadě je nyní druhé miminko.

Krásná Alex Mynářová v redakci eXtra.cz prozradila, že by ráda měla druhé dítě. „Řekli jsme si, že po prezidentských volbách na tom začneme pracovat,“ uvedla krásná Alex. Je hodně vytíženou ženou, ale manželovi každý den vaří teplé večeře. Vratislav si po dlouhém dnu potrpí na kus masa.

Alex Mynářová také přiznala, že jí lidé často vyhrožují. Proč? Protože podporuje prezidenta Miloše Zemana a za svůj názor se nestydí. Sama nemá problém respektovat názory politických oponentů. Na TV Barrandov se jí líbí a přiznala, že odchod z České televize oplakala.

Prezidenta Miloše Zemana dnes považuje za rodinného přítele. Věří, že kdyby šlo do tuhého, že se o ni postará. Přiznává, že peníze pro ni hrají roli, a ráda utrácí za kvalitní módu. Podívejte se na celý unikátní rozhovor.

Související články

Další články