Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DRUHÉ DÍTĚ! Tohle už Míša Ochotská nemůže unést… Co si to Rosol vymyslel?

Lukáš jde dál…
Zdroj: fitnessaquapalace.cz, profimedia.cz, facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Manželství Michaely Ochotské a Lukáše Rosola se rozpadlo jako domeček z karet. Mezi tím, co oba už nejspíš zalarmovali své advokáty, a to kvůli souboji o majetek a dítě, tenisový lišák neřekl poslední slovo. Ba naopak! Má připravený těžký míček, kterým je těhotenství jeho milenky, ambiciózní fitness trenérky Znamenáčkové.

Lukáš Rosol (31) si je moc dobře vědom, že ho aktuálně čeká nejtěžší zápas v jeho životě. A tím je zklidnit situaci po rozchodu s Ochotskou a vyhnout se velký ztrátám v boji o majetek a společného syna, kdy každá taková válka končí v červených číslech a prakticky nemá vítěze, jen mnoho poražených.

Ovšem zároveň si je vědom, že Ochotská mu na truc bude nejspíš dělat problémy se společným potomkem. Jediná její zbraň, která může Rosolovi skutečně ublížit.

Jak se ale zdá, i s touto variantou tenista počítá. Právě jeho nová partnerka Aneta Znamenáčková, by mohla být tou, která mu porodí druhé dítě, čímž by Rosol svou manželku totálně odzbrojil. A zbavil se všech problémů, které ho aktuálně čekají. Pro Znamenáčkovou by to zároveň znamenalo, že si tenisovou hvězdu pěkně ochočí.

Rosol moc variant na výběr nemá, a pokud vytáhne druhé dítě jako eso z rukávu, jistě si dá bedlivý pozor na to, aby se podobná situace neopakovala. Pro Znamenáčkovou by to znamenalo velké vítězství…

Související články

Další články