Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Druhá svatba Zuzany Plačkové: Z královny Instagramu se stala princezna Las Vegas

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
sňatek
Královna slovenského Instagramu Zuzana Plačková (27) se znovu postavila k oltáři. Znovu si vzala svého manžela Reného Strauzse a tak po téměř čtyřech letech od první svatby obnovila svůj slib. Rozhodně neudělala chybu, na druhé svatbě totiž vypadala mnohonásobně lépe, než na té první. Z královny Instagramu se na jeden den stala princezna Las Vegas.

V roce 2015 si Zuzana Plačková brala svého muže poprvé a vypadal úplně jinak. V růžových šatech posetých diamanty se jí dmul bujný dekolt a její blond vlasy svítily do dálky. Nyní, o necelé 4 roky později, se Zuzana vdávala v bohatých bílých šatech, se zmenšeným poprsím a tmavě hnědými vlasy. Vypadala téměř jako z reklamy na perfektní svatbu!

Svatby se zúčastnili nejbližší přátelé manželského páru, kteří se k nim později připojili i na velké oslavě. V Las Vegas tak zněly klasické české hity, jako například Nonstop od Michala Davida a Dlouhá noc od Heleny Vondráčkové.

Zuzana spolu s manželem a přáteli navštívila ve svatebních šatech i casino a pořídila fotky, které rozhodně stojí za shlédnutí. V galerii se můžete podívat, jak nevěsta Plačková v Las Vegas zářila.

Související články

Další články