Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Druhá svatba Justina a Hailey Bieberových: Hvězdní hosté popíjeli šampaňské s diamanty

Druhá svatba Justina a Hailey Bieberových: Hvězdní hosté popíjeli šampaňské s diamanty
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
sňatek
Jedna svatba jim nestačila. Justin Bieber (25) a Hailey Baldwin (22) si své ano řekli už před rokem bez hostů na radnici v New Yorku. Nedávno se rozhodli si veselku zopakovat a na slavnostní událost pozvali nejen své rodiny, ale i spoustu dalších celebrit. Mladé hvězdičky na své druhé svatbě rozhodně nešetřily...

Druhá svatba Justina Biebera a Hailey Baldwin se konala v pondělí v kapli Somerset v Severní Karolíně. Zatímco první obřad se konal v New Yorku na radnici, kam si nevěsta neoblékla ani svatební šaty a nebyli přítomni žádní hosté, veselka číslo 2 byla skutečně obrovská a hosté si užili velkého luxusu.

Hailey s Justinem pozvali nejen své rodiny, ale i spoustu slavných kamarádů. Dorazila například modelka Kendall Jenner, mladá miliardářka Kylie Jenner, zpěvák Ed Sheeran, Jaden Smith. Dorazila i známá chiropraktička slavných Jocelyn Miranda, které se večer před svatbou o nevěstu starala v hotelovém pokoji.

Podruhé si novomanželé dali záležet na každičkém detailu. Hailey tak na sobě večer před veselkou nosila koženou bundu s diamantovým nápisem wife, čili manželka, hosté dodržovali pitný režim díky láhvím s vodou označeným jmény Justina, jeho ženy a srdíčky a co víc, při hostině se mezi hosty rozlévalo luxusní šampaňské značky Moët & Chandon pokryté diamanty, v nichž se srývalo příjmení manželů a datum jejich druhé svatby.

Na snímky z luxusní veselky, kterou si Hailey s Justinem uspořádali, se podívejte v galerii. Ačkoliv přímo z obřadu se kvůli utajení žádné fotky na světlo světa alespoň prozatím nedostaly, vzpomínky celebrit z večera před ní či oslavy skutečně stojí za to.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy