Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Druhá sezona drsné reality show Robinsonův ostrov je tady: Přihlásit se můžete i vy!

Zdroj: archiv
+ Dalších 94 fotografií
Robinsonův ostrov je opravdu drsná reality show, která perfektně vyzkouší, kam až jsou soutěžící schopni zajít pro výhru 2,5 milionu korun. Pokud jste propásli přihlášení do první sezony, nemusíte zoufat. Nova rozjíždí druhou sérii a určitě opět bude na co koukat!

V reality show Robinsonův ostrov můžete vyhrát hlavní cenu v hodnotě 2,5 milionu korun. Cesta k vysněným penězům není rozhodně jednoduchá. Soutěžící jsou izolováni na pustém ostrově a nedostává se jim dostatek jídla a hygienických prostředků.

Kromě ponorky musí zvládnout boj s hladem Robinsoni dostanou jen určitý přísun jídla, který si musí spravedlivě a hlavně dobře rozpočítat na určité dny. Ostatní jídlo mohou třeba vyhrát v různých soutěžích o odměnu.

Jinak jí doslova vše, co najdou. Od kokosů a ananasů až po krysy. Co se týče hygieny, tak podmínky na ostrově jsou opravdu příšerné. Mýt se můžete pouze ve slaném moři, vyprat si nemáte kde a zuby si čistíte přinejlepším popelem z ohně.

Pokud jste ale připraveni na veškeré tyto podmínky a věříte si natolik, že jste přesvědčeni, že to zvládnete, tak neváhejte a přihlaste se!

Související články

Další články