Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Druhá série Zaklínače na spadnutí, Netflix baví Čechy přisprostlým shrnutím příběhu

Druhá série populárního fantasy seriálu Zaklínač, který produkuje streamovací platforma Netflix, se zanedlouho dočká druhé série. Pro ty, kteří se v Zaklínači příliš neorientují a chtěli by začít, připravil Netflix průvodce první sérií, který se stal i mezi skalními fanoušky okamžitým trhákem. Je totiž namluvený a sestříhaný přesně v Geraltově stylu - s ničím se příliš nepáře. Podívejte se na populární video.

Jestli se stejné hudby budou autoři držet i v samotném seriálu Zaklínač, není jasné, ale pravděpodobně bude pravdou opak. Nicméně krok s volbou hudby může být také velmi chytrým tahem, protože rozhořčení fanoušci dokážou tvůrcům vyrobit také velmi silnou reklamu. O to víc, když zvolíte Kanyeho Westa, jednoho z nejpopulárnějších rapperů planety, jehož rodinný klan pravidelně plní první stránky světových webů.Koronavirus se za poslední rok a půl nevyhnul ani štábům točícím ty nejlepší seriály a konkrétně tvůrce Zaklínače zachytila plnou silou jak první, tak druhá vlna, takže natáčení se protáhlo o měsíce a samozřejmě se také prodražilo. Velkou smůlu měl i představitel hlavní role Geralta, Henry Cavill, který se měl při natáčení zranit. Naštěstí šlo snad jen o natažený sval na noze. Nakonec ale tvůrci všechnu smůlu překonali a je hotovo.

Netflix teď pobavil hlavně české publikum svým několikaminutovým videem, kde vypravěč způsobem Zaklínači vlastním - lehce přisprostlým a slovy velmi šetřícím - vypráví to, co se událo v první sérii tak, aby se v příběhu orientoval i člověk, který žádný díl populární série, jež pochází z pera polského spisovatele Andrzeje Sapkowského, ještě neměl možnost vidět.Zdroj náhledového obrázku a videa: Netflix

Související články

Další články

Nejnovější kauzy