Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Druhá série Kukaček: Škatulata, hejbejte se kvůli Čvančarové a nečekaná dramata

Rodina Holcových a Kadlecových opět pospolu.
Zdroj: se souhlasem České Televize
+ Dalších 13 fotografií
Kukačky

Diváci České televize se mohou už brzy těšit na druhou sérii veleúspěšného seriálu Kukačky. Další řada bude pojednávat o tom, že rodiče udělají pro své děti vše a že nic není černobílé a žádné řešení není jen dobré. Herci Marek Adamczyk, Marta Dancingerová, David Novotný a Sabina Remundová se ve svých seriálových rolích budou snažit sblížit tak, aby byli svým vyměněným dětem co nejvíce nablízku. 

Boj o soužití

Již brzy se mohou fanoušci seriálu Kukačky, který vznikl pod taktovkou režiséra Bisera A. Arichteva, těšit na další sérii, jehož první řada byla nominována hned na dva České lvy a Cenu české filmové kritiky. Na konci první řady diváci zjistili, kdo vlastně může za tragédii rodiny Holcových a Kadlecových a kdo stojí za výměnou jejich synů Jakuba a Tomáše, v jejichž rolích zazářily dětské hvězdy Viktor Sekanina a Theodor Schaefer.

"Jsem přesvědčený o tom, že druhá série Kukaček bude pro diváky ještě napínavější. Je hodně o tom, že obě rodiny mají velkou vůli se sžít, ale moc jim to nejde. Nabídne velké emocionální napětí a drama," řekl eXtra.cz režisér Kukaček Biser Arichtev. "Člověk by si řekl, že teď, když už víme, kdo děti v porodnici vyměnil, bude vše jednodušší, ale není tomu tak," navnadil diváky na pokračování.

Kvůli záměně dětí se nyní budou obě rodiny snažit žít co nejblíže u sebe, aby se jejich synové mohli vídat se všemi svými rodiči a stejně tak, aby se oni mohli kdykoliv vidět s oběma svými syny. Boj o soužití začne ve chvíli, kdy viník výměny David, jehož postavu skvěle ztvárnil herec Michal Isteník, nabídne Tereze a Martinovi svůj dům, který stojí hned naproti domu Karla a Olgy.

"Čekají nás jiné životní překážky. Tato série je více o tom, jak se postavy snaží situaci zvládnout a společně se dohodnout na nějakém řešení. Zápletky kolem Martina nejsou tolik o tom, že by měl bokovky. Spíš řeší věci uvnitř rodiny a věci týkající se dětí," prozradil herec Marek Adamczyk, který se na podzim minulého roku oženil s Evou Samkovou.

Výměna hereček

Další postava, která v druhé sérii dostane zásadní prostor, je David, kvůli kterému byli Tomáš s Jakubem vyměněni. "David je velmi rozporuplná postava. Na jednu stranu je to čestný, dobromyslný člověk, oddaný své rodině a povolání. Na jednu stranu udělal, co udělal. Je pak polehčující okolnost, že to bylo s dobrým úmyslem ochránit svého bratra? Světí účel prostředky v takovém případě? Myslím, že ne," řekl o své seriálové postavě herec Michal Isteník.

Velikou změnou, kterou v nové sérii Kukaček diváci pocítí, je změna obsazení v roli zdravotní sestry Kamily. Kvůli komplikované zlomenině nohy, kterou si přivodila její představitelka, herečka Jitka Čvančarová, musela být její role přeobsazena. Jako Kamila se nyní divákům představí Eva Hacurová.

„Jitčinu roli jsme svěřili Evě Hacurové,“ řekl Aha! Arichtev. Představitelka Alice z nekonečného nováckého seriálu Ulice se Čvančarové trochu podobná jak v obličeji, tak svou zaoblenou postavou.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy