Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Druhá šance pro modré šaty Jitky Čvančarové. Po Varech je vytáhla i na Lvy!

Jitka Čvančarová přišla na předávání Českých lvů v šatech, ve kterých udělala loni rozruch na karlovarském festivalu.
Zdroj: herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
kritizované šaty

Oblíbená herečka Jitka Čvančarová (43) byla na letošních Českých lvech nepřehlédnutelná. Na sobotní přímý přenos vynesla pompézní modrou róbu, kterou oblékla již loni na filmovém festivalu ve Varech. "Jsou prostě hodně oblíbené," zavtipkovala.

Krásná herečka s nepřehlédnutelnými křivkami Jitka Čvančarová známá ze seriálu Most! či filmu Nabarvené ptáče přišla na pódium vyhlásit vítěze v kategorii Nejlepší scénář. Cenu převzali Marek Šindelka a Vojtěch Mašek za film Okupace.

Moderátor večera Jiří Havelka (41) se nesměle otázal, zda jsou to TY šaty? A proč si je dnes Jitka vzala?

"Jsou to ty šaty. A pořád v původní podobě. A proč je mám? Za prvé jsou opravdu hodně oblíbené. Za druhé pořizovat si nové šaty, zvlášť v dnešní době, by mi přišlo jako absolutně marnotratné, takže recykluji, a za třetí si nedovedu představit lepší barvu pro dnešní večer," řekla s úsměvem herečka a vítězka sedmé řady pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas.

Uvidíme, zda i tentokrát se na hereččiny nabírané modré šaty od Borise Hanečky sesype stejně silná kritika, jako to bylo loni v létě na 55. Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy