Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Druhá šance pro Denisu Nesvačilovou. Vztah s Kolečkem ji málem stál kariéru, pomohla jí až zrada scenáristy

Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Zdroj: herminapress, Tomáš Martínek/eXtra.cz / koláž: eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
PŘEKVAPENÍ

Už to pomalu vypadalo, že dny herečky Denisy Nesvačilové (32) na televizi Prima jsou definitivně sečteny a rodinný kanál bude muset někdejší milenku táty od rodiny vyrazit na hodinu. S odstupem času, když vychladly prvotní zjitřené emoce, se ukazuje, že nic jiného než nevěru a zradu od expřítele Petra Kolečka (40) si zrzavá kočka nemohla přát. Podle informací eXtra.cz jí to totiž skutečně pomyslně zachránilo kariérní krk.

Denisa Nesvačilová a její randění se zadaným tátou Petrem Kolečkem: Ohrožení kariéry

Dnes už to působí jako hodně zaprášená minulost, ale není to ve skutečnosti zase tak dávno, když se celý národ bavil tím, jak modelka Aneta Vignerová vyhodila partnera a tátu společného syna Petra Kolečka po provalení nevěry s herečkou Denisou Nesvačilovou.

Proutníka Petra, který vůbec nevypadá jako prototyp alfasamce, ale má skvělou vyřídilku a charisma až na půdu, tak měla zrzavá a smyslně působící Nesvačilová chvíli pouze pro sebe.

Jenže také ji to málem stálo kariéru.

Odtáhnout od rodiny tátu malého kluka, to prostě rodinná televize Prima, která jí dávala práci, nemohla nechat jen tak.


Hrála tu například v seriálech Půlnoční zpověď, Dobré zprávy, Pálava (tam ji sbalil Kolečko), Slunečná i v aktuálním a brzy končícím Zoo. Jenže s tím měl být konec.

„Tohle je rodinná televize a většina televizního národa, který tvoří často divačky, Denisu nyní nesnáší. Rozvrátí rodinu a ještě si na křest dětské knihy přijde po boku milence. Na člověku s takhle zkaženou pověstí se nedá stavět propagace seriálů, takže je opravdu velká otázka, jestli se Denisa na Primě dočká v budoucnu i dalších spoluprací,“ tvrdil eXtra.cz začátkem prosince 2022 pod zachováním anonymity velmi důvěryhodný zdroj z TV Prima. Neměl totiž dovoleno mluvit s novináři. „Upřímně si myslím, že si tu už prostě neškrtne,“ doplnil.

Připomeňme, že to všechno uváděl v době, kdy se provalilo, že po prvním návratu k Anetě se Kolečko dál s Nesvačilovou potají vídal. Tu už tedy nemohl nikdo vnímat jako „naivní oběť vztahového manipulátora“. Naopak, zloba veřejnosti se naplno otočila směrem k ní.


Náhlý zvrat ve vztahovém dramatu

Jenže člověk míní, život mění. Denisa nebyla nakonec tou, kdo se radoval jako poslední. Za pár týdnů se najednou ukázalo, že Petr Kolečko, který si od ní údajně odskočil „jen tak něco zařídit“, se ve skutečnosti místo toho s Vignerovou stavil na radnici a stal se jejím mužem.

Denise se zhroutil svět a určitou dobu fungovala mechanicky, než se zase vzpamatovala a začala opět žít.

Jenže zrada od Kolečka měla na její kariéru lepší vliv než elixír geniálního herectví nebo zázračná voda.

„To, co jí nakonec Kolečko provedl, Denisu zachránilo. Už měla na kahánku. Kdyby vyhrála ona a Petra definitivně získala pro sebe, na TV Prima už není. Takhle ji ale diváci politovali a odpustili jí. Proto pokračuje a už se jí naopak rýsuje další spolupráce,“ sdělují nyní naše zdroje blízké produkci primáckých seriálů.

„Nesvačilová má docela slušnou odezvu u řady televizních diváků, má svůj věrný okruh fanoušků, navíc na Primě je zvykem, že ty nejviditelnější tváře si chce udržet, aby je nepřetáhla konkurence, takže má prakticky jistý i další seriál, který začínáme točit hned po létě. Práci na Primě si tak určitě udrží dál,“ tvrdí naši informátoři.

Doporučené video: Rozhovor s Denisou Nesvačilovou:


Sama televize se k zatím utajeným projektům oficiálně nevyjadřuje, budoucí želízka v TV ohni chce komunikovat až ve chvíli, kdy to bude aktuální.

Jak se každopádně ukazuje, Denisa měla chvíli možná víc štěstí než rozumu. Nebo charakteru, dodali by asi někteří, co ji moc nemusí…

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy