Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Druhá šance Agáty Hanychové: Po rozvodu se v tom plácala, s Jaromírem zažívá, co nikdy

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem.
Zdroj: se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 23 fotografií
vztahy

Agáta Hanychová (37) neměla v minulosti v nalezení toho pravého partnera příliš štěstí. Avšak nedávno se v jejím životě objevil Jaromír Soukup (53), se kterým prožívá krásný a intenzivní vztah. Mediální magnát si dokonce již získal důvěru Agátiných dětí, což sdílela i na svém Instagramu. Zachytila momentku, kdy se Jaromír věnuje její dceři společně s dojemným komentářem, kterým se vrátila i do své těžké minulosti.

"V životě chcete jedno: mít stabilní rodinu a neposrat to. Stalo se. Holka po rozvodu se v tom plácá, ale upřímně, holky moje, je mi fajn a druhá šance funguje," uvedla Agáta Hanychová k novému snímku na svém Instagramu.

Na svůj telefon zaznamenala moment, při kterém se Jaromír Soukup věnuje její dceři Mie, která je s párem aktuálně ve Španělsku.

Agáta má na svých sociálních sítích ohromnou základnu fanynek, které ji v jejím životě velmi podporují, ať je zrovna nahoře, nebo dole. "Upřímně, je lepší se v tom plácat a hledat, než mít doma jednoho a nebýt spokojená a šťastná. Jako ty ženy, které ti píšou kraviny," uvedla jedna z fanynek.

"Konečně chlap a ne kluk. Moc vám to přeji. Já budu věřit i u sebe ve druhou šanci. Děkuji za tvá slova," podporují Agátu další.

Agáta i Jaromír jenom září: Je to jízda, svěřila se modelka

Agáta Hanychová je s Jaromírem teprve pár týdnů, přesto už svůj vztah otestovali na všech úrovních. Na první dovolené byli hned ze začátku, tvoří spolu práci a proběhlo i seznámení s rodinou, včetně maminky Veroniky Žilkové, která je z mediálního magnáta nadšená.

Modelka má za sebou několik nevydařených vztahů, do kterých se věční rýpalové rádi a často obouvají. Tuhle kritiku ale Agáta vůbec neřeší.

"Kdo mě zná, dobře ví, že jdu do všeho naplno, v lásce neřeším, co si kdo myslí. Bylo mi samozřejmě jasné, že tohle spojení bude budit emoce. S Jaromírem ale zažívám to, co dlouho ne. Je to jízda," svěřila se pro Super.cz se slovy, že vztah s Jaromírem je krásný a intenzivní.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy