Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Druhá řada seriálu Zaklínač: Vesemira si zahraje Kim Bodnia, hvězda seriálu Most

Druhá řada seriálu Zaklínač: Vesemira si zahraje Kim Bodnia, hvězda seriálu Most
Zdroj: Netflix
+ Dalších 13 fotografií
novinky
Podle posledních informací natáčení druhé řady seriálu Zaklínač po koronavirové pauze znovu pokračuje. Je samozřejmé, že nová série přinese nové postavy a nové herce. Knižní a herní fanoušci se navíc dočkají Vesemira. Kdo nové postavy ztvární?

Natáčení druhé řady seriálu Zaklínač podle posledních informací zahraničních médií pokračuje. Stejně jako v první sérii se mohou diváci těšit na hlavního hrdinu Geraltra z Rivie, Yennefer a Ciri. Tyto postavy ztvárnili Henry Cavill, Anya Chalotra a Freya Allan K těm nyní přibudou noví kolegové.

Zaklínač

Zaklínač

Zaklínač je seriál z roku 2019 vytvořený v dílnách Netflixu. Je založený na stejnojmenném cyklu povídek a románů od polského spisovatele Andrzeje Sapkowského a odehrává se ve středověkém světě na tzv. Kontinentě. Středobodem knih, her i seriálu je Geralt z Rivie, osamělý lovec netvorů, který je poután osudem k čarodějce Yennefer z Vengerbergu a princezně Cirille.

Vesemira si zahraje Kim Bodnia - vyšetřovatel ze seriálu Most

Obzvláště fanoušci her a knih se nemohou dočkat, až v seriálu poprvé uvidí Vesemira, velmistra Školy vlka a možná vůbec nejstaršího zaklínače. Nad jeho obsazením se spekulovalo dlouho, už jen proto, že herci o roli velmi stáli a hlásili se o ni sami.

Do užšího výběru filmařů se dostali herci jako Michael Keaton, Mads Mikkelsen či Mark Hamill, který o roli velmi stál. Tato jména ale byla nakonec smetena ze stolu a Vesemira si zahraje dánský herec Kim Bodnia, kterého mohou diváci znát například ze seriálu Most, kde ztvárnil detektiva Martina Rohdeho, jednu z hlavních rolí první série oblíbeného severského thrilleru na pokračování.

Noví herci v seriálu Zaklínač

Druhá série nám představí i spoustu dalších postav, kterých se ujme spousta nových herců. Objeví se nový zaklínač Hemrik, kterého si zahraje kaskadér Joel Adrian. Zatím nepojmenované elfy si zahrají Vernon Dobtcheff, Alina Ilin či Lesley Ewen. Není známo, jakou postavu ztvární, ale určitě si v seriálu zahraje i blonďatá herečka Scarlett Maltman. Na fotky se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy