K tragédii došlo minulý týden v sobotu. „Kolem 17:30 jsme přijali oznámení, že v soustavě kanálů by se měly nalézat dvě osoby, které tam provozovaly geocaching. Původně ty osoby byly čtyři, dvě z nich vylezly ven a dostaly se na záchranku,“ uvedl Rybanský pro server IDNES.cz

Policie nalezla po osmé hodině večer tělo bez známek života. Policejní mluvčí potvrdil, že sobotní nález mrtvého těla patřil pohřešované hledačce kešek. „Mohu potvrdit, že včerejší nález měl souvislost s tímto pátráním po dvou osobách. Je to jedna z nich, žena, ročník 1991,“ dodal Rybanský.

Dnes v odpoledních hodinách dostala policie oznámení o nálezu druhého těla. „Krátce před 16:00 bylo definitivně potvrzeno, že řeka vynesla na břeh skutečně tělo 28letého muže, pohřešovaného v souvislosti se sobotní nešťastnou událostí v Motolském potoku,“ řekl Rybanský portálu ČTK.

Tragédie se odehrála minulou sobotu, kdy se čtyři přátelé rozhodli hledat kešky. Ty byly schované v podzemí Motolského potoka. Partičku kamarádů ale zastihla velmi prudká bouře s deštěm a dvěma z nich se nepodařilo utéct.