Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Druhá manželka Karla Janečka: O rozvodu se svým mužem

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 25 fotografií
Lilia Khousnoutdinova (29) se nechala oddat s Karlem Janečkem v Bhútánu a kromě tradičního buddhistického svazku je spojuje i potomek, kterého nosí pod srdcem. Lilia se vztahům s více lidmi nebrání, je vyznavačkou polyamorie. Jenomže vztah s miliardářem se posunul hodně daleko, a to se neslučovalo s jejím prvním manželstvím.

Lilia už totiž byla zadaná, když potkala Karla Janečka. Je manželkou muže britského původu, ale být za něj právně provdána jí nyní nedává smysl.

„S mužem jsme se dohodli, že naše manželství právně ukončíme. Pro něj bylo to, jak intenzivně se můj vztah s Karlem vyvíjel, nespojitelné s tím naším a dal mi tím prostor zkoumat dál. Nikdy jsme nehodlali praktikovat bigamii, tedy dva rovnocenné partnerské vztahy, ale maximálně polyamorii,“ vysvětluje v magazínu MF Dnes.

S manželem má krásný vztah, ale přeci jenom se pár menších problémů vyskytlo. „V našem rozchodu byla bolest, máme se pořád hodně rádi a jsme si blízcí. Odpoutat se od milenecké roviny a zvyknout si na nový způsob fungování je proces. Ale když svého manžela vidím teď, s radostí pozoruju, jak moc mu ten rozchod prospěl,“ dodává.

Lilia promluvila i o Janečkově manželce Mariem, matematičce z Tunisu, se kterou se Karel Janeček (44) oženil v roce 2015: „My jsme ten případ, kdy se ty dvě ženy nevybraly, neznají se a nemají důvod si věřit. Tedy snažíme se vzájemně respektovat skrze maximální míru izolace. Prostě Karel má dva vztahy."

S první manželkou se Lilia chce vídat maximálně na oficiálních akcích, ale žádné kafíčkování v plánu není. „My dvě si to můžeme usnadnit tím, že nebudeme bojovat, ale dopřávat si prostor a být vůči sobě empatické,“ uzavírá.

Související články

Další články