Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Druhá Donatella Versace: Týnuš Třešničkové se pod tíhou zákroků deformuje obličej

Je to umělá panna, nebo člověk?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Již před nějakou dobu se blogerka Týnuš Třešničková (22) začala měnit v plastikovou pannu. Bohužel si z ní pořád ještě bere příklad spousta mladých dívek, které chtějí vypadat jako ona. Upřímně, není ale co závidět. Na Instagram si přidala snímek, který dokládá, že plastik má na sobě až příliš, protože se jí pod tíhou zákroků deformuje obličej.

Blogerka Týnuš Třešničková na sobě má i přes svůj nízký věk velké množství plastik. Tím, že si nechala zvětšit rty nebo prsa, se rozhodně netají. Týnuš byla ještě před pár lety úplně normální dívka, ale touha po popularitě ji žene dopředu, a tak se postupně přeměňuje v plastikovou­ pannu.

Blogerka by si měla dávat pozor, aby za chvíli nevypadala jako zfušovaný Ken Rodrigo Alves, který s plastikami pomalu končí. U Týnuš tomu asi tak nebude. Na instagramové fotečce vypadá, jako kdyby ji vylili z plastové formy.

To, že aspiruje na to být druhou Donatellou Versace, by si měla uvědomit dřív, než bude pozdě. Obličejové rysy mlaďoučké blogerky začínají být tak nepřirozeně vykonturované, že by jimi mohla začít děsit své okolí.

Související články

Další články