Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Druhá brada a lesklá tvář Seleny Gomez: Přímý pohled do slunce by bolel méně!

Selena by si měla začít váhu hlídat!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 57 fotografií
Z psychických problémů se Selena Gomez (25) nemůže vyhrabat. Žalostný duševní stav se už ale začíná promítat i do její tváře. Zpěvačka vždy platila za jednu z největších hollywoodských kočiček, ale tyhle časy se zdají být nenávratně pryč. Druhou bradu už Selena neschová!

Selena Gomez (25) si prochází nejnáročnějším obdobím v životě. Zůstala sama bez přítele, podle svědectví svého okolí se potýká s bolestnými depresivními stavy, a tak není divu, že kyne jako těsto na babiččiny buchty v okně.

Zpěvačka se nedávno ukázala na červeném koberci a rozhodně to nebyl pohled, na jaký jsme u ní zvyklí. Předvedla tvář, která se leskla tak, že by dokázala podpálit les ve Vysokých Tatrách. Navíc se jí začíná rýsovat druhá brada, kterou už jen tak nezamaskuje.

Selena by očividně potřebovala návrat do práce jako sůl. Musí přijít na jiné myšlenky, aby se neustále neutápěla v minulosti, jež pro ni nebyla zrovna růžová. Navíc se spekuluje i o tom, že pije alkohol v ne zrovna zdravé míře, což by mohlo mít vzhledem k její nemoci fatální následky.

Tak hodně sil, Seleno, budeš je potřebovat!

Související články

Další články