Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Druhá Ariana Grande? Ne, tohle je nová česká pěvecká hvězda NELLY! Na co láká své fanoušky?

Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
V našem malém českém hudebním rybníčku je velmi malý prostor pro nové hvězdy. Na scéně se však objevila nová zpěvačka Nelly a ta rozhodně dokáže na sebe upoutat pozornost!

Zpěvačka Nelly (15) je nový pěvecký objev, který ohromuje nejen zpěvem, ale také svojí krásou. Tahle teprve patnáctiletá dívka toho stačila už hodně. Natočila písničku s Terezou Kostkovou (40) k filmu Strašidla a nebo s Michalem Hrůzou titulní song k filmové komedii Špunti na vodě. V tom si Nelly také zahrála.

Aby toho nebylo málo, tak se půvabná Nelly pustila i na sólovou dráhu. Minulý týden totiž představila svým fanouškům svůj nový videoklip Žít jen svou láskou. Jak už je zřejmé, jedná se o písničku, která vypráví o letních láskách…

„Věděla jsem, že klip by měl být barevný, letní, pohodový a vtipný, protože mám ráda humor. Ten by neměl chybět v žádném mém klipu, je to taková moje značka,“ popisovala s úsměvem spokojená Nelly.

Hudba pochází z dílny Michala Davida (56), který Nelle dokonce nabídl roli do nového muzikálu Muž se železnou maskou.

“Nella je opravdu talentovaná a já rád podporuju nové talenty. Věřím, že ji čeká úspěšná kariéra…,” konstatoval Michal David.

A kdo je vzor Nelly Řehořové?

“Absolutně miluju Arianu Grande, která mě ze všech inspiruje nejvíc. A z těch českých zpěvaček se mi líbí například Tereza Kerndlová. Zbožňuju na nich, jak jsou sexy a umí se na pódiu perfektně pohybovat. Do budoucna bych také chtěla mít takové sexy kostýmy, které mají ony na těch vyprodaných koncertech…,” dodala mladá zpěvačka s velkou jiskrou v oku.

Související články

Další články