Zpěvačka Nelly (15) je nový pěvecký objev, který ohromuje nejen zpěvem, ale také svojí krásou. Tahle teprve patnáctiletá dívka toho stačila už hodně. Natočila písničku s Terezou Kostkovou (40) k filmu Strašidla a nebo s Michalem Hrůzou titulní song k filmové komedii Špunti na vodě. V tom si Nelly také zahrála.

Aby toho nebylo málo, tak se půvabná Nelly pustila i na sólovou dráhu. Minulý týden totiž představila svým fanouškům svůj nový videoklip Žít jen svou láskou. Jak už je zřejmé, jedná se o písničku, která vypráví o letních láskách…

„Věděla jsem, že klip by měl být barevný, letní, pohodový a vtipný, protože mám ráda humor. Ten by neměl chybět v žádném mém klipu, je to taková moje značka,“ popisovala s úsměvem spokojená Nelly.

Hudba pochází z dílny Michala Davida (56), který Nelle dokonce nabídl roli do nového muzikálu Muž se železnou maskou.

“Nella je opravdu talentovaná a já rád podporuju nové talenty. Věřím, že ji čeká úspěšná kariéra…,” konstatoval Michal David.

A kdo je vzor Nelly Řehořové?

“Absolutně miluju Arianu Grande, která mě ze všech inspiruje nejvíc. A z těch českých zpěvaček se mi líbí například Tereza Kerndlová. Zbožňuju na nich, jak jsou sexy a umí se na pódiu perfektně pohybovat. Do budoucna bych také chtěla mít takové sexy kostýmy, které mají ony na těch vyprodaných koncertech…,” dodala mladá zpěvačka s velkou jiskrou v oku.