Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Drtivá kritika Hunky za žádost o ruku v SuperStar: Otřesné divadlo, mračí se diváci

Hunka požádal svou partnerku o ruku v přímém přenosu.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
Reakce

Ladislav Hunka se sice nedostal mezi šest nejlepších účastníků letošní řady SuperStar, i tak ale prožil nádherný večer. Po pěveckém vystoupení totiž požádal o ruku svou dlouholetou přítelkyni, a to v přímém přenosu! Ačkoli většina fanoušků přeje páru štěstí, na sociálních sítích se našla i velká část, podle které se romantické gesto do pořadu vůbec nehodilo.


Velký šok pro porotu i diváky SuperStar přichystal zpěvák Ladislav Hunka. Poté, co zazpíval romantickou píseň All of Me od Johna Legenda, během níž stihl říci směrem ke své partnerce, že ji miluje, dojal snad všechny přítomné ještě víc. Hunka totiž po hodnocení poroty požádal svou lásku o ruku. "Gratuluju, řekla ano," křičela nadšeně moderátorka Ewa Farna.

Zatímco ve studiu byli všichni očividně dojatí, u obrazovek to mnohdy bylo úplně naopak. Řada lidí totiž Hunkovo počínání sepsula, a to jak pěvecké vystoupení, tak žádost o ruku. "To se tam vůbec nehodilo," napsala v diskuzi na Instagramu Mirka. A nebyla sama, kdo měl stejný názor.

Zasloužený konec

"Toto bylo otřesné divadlo z mého pohledu nevyrovnaného muže, který vůbec nemá co dělat ve finále," napsala znechucená uživatelka na Instagramu. Hunka se přitom skutečně do finále neprobojoval. Stejně to trefili i další komentující. "Zbytečná fraška... Bohužel, obzvlášť když pravděpodobně vypadneš," vzkázal ještě před koncem dílu jeden z diváků.

Hunka to obecně v komentářích pořádně schytal, zejména ale za předvedený zpěv. "Výkon hodný castingu prvního kola," poukázala Markéta na Instagramu. Podobné názory diváci psali i na Facebooku. "To bylo fakt strašný. Neumí zpívat a už vůbec to nezvládá v angličtině. Zasloužený konec," kritizoval David v komentářích. Hunka si tak srdce diváků očividně nezískal.

Související články

Další články