Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Drsný vzkaz Věře Mikulcové: Kvůli steroidům má chlupatá i záda, říká Filip Grznár

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
steroidy
Nejúspěšnější česká kulturistka Věra Mikulcová (37) je aktuálně středem mediálního světa. V dětství trpěla obezitou, když byla plnoletá, vážila téměř 100 kilogramů. Dnes na ní hraje každý sval. A důvod je při pohledu na ni všem jasný. „Stojí za tím vysoké dávky syntetického testosteronu, kvůli čemuž má chlupatá i záda,“ vysvětlil eXtra.cz úspěšný a talentovaný kulturista Filip Grznár (34).

Věra, která je v posilovně více než doma, se kulturistice věnuje dlouhých 20 let. Má za sebou nemalé množství úspěchů. Přesto velmi často naráží na to, že na mnoho lidí působí spíše jako muž než jako žena.

"Je to úplně jednoduché. Užívá nadměrné množství testosteronu, což vede k výraznějšímu ochlupení, nižší kvalitě pokožky a k neplodnosti a má pochopitelně svaly jako chlap. Ale tak u Věry to je stejně jedno. Každopádně si myslím, že formu umí udělat skvělou, ale prostě vedle ní bych se ráno probudit nechtěl, podle mě má chlupatá už i záda a musí se tak třikrát týdně holit," myslí si Filip Grznár

"Podle mě má duševní poruchu, kterou podporuje. Měla už dříve problémy s identitou a steroidy jí to ještě umocnily," pokračoval slavný český youtuber a kulturista.

Mezi zasvěcenými se ví, že Mikulcová svého kolegu z kulturistické branže nesnáší "Grznár neumí pozdravit a neuznávám ho," řekla eXtra.cz Mikulcová s tím, že si posměšky lidí na svou osobu kvůli své postavě osobně nebere. Sama ale přiznává, že se steroidy má bohatou zkušenost. „Bez dopingu prostě nemáte v dnešním kulturistickém světě šanci,“ netají se dopingem česká kulturistka, která má postavu lepší než mnozí muži.

Mikulcová zároveň tvrdí, že je dokonale šťastná, společně se svou přítelkyní Janou vlastní posilovnu v Jihlavě, kde pracuje i jako trenérka a vede spokojený život. Na její tělesnou proměnu se podívejte do galerie.

Související články

Další články