Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

DRSNÝ VZKAZ Tomáše Plekance: Lucie nevařila, furt byla pryč, o děti se starali jiní

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Že by pro podobné situace platilo ono příhodné „Kdo seje vítr, sklízí bouři“? Lucie Vondráčková (38) se sice na nějaký ten čas, kdy ji mnozí začali obviňovat ze zlatokopectví, schovala za hradbu mlčení. Krátce za sebou teď ale poskytla dva rozhovory, v nichž de facto z Tomáše Plekance (35) udělala opravdu nekvalitního druha a otce. A ten se opět, jako už dříve, rozhodl tvrzením choti bránit. Tentokrát v celé rozvodové bitvě nejdrsněji. Lucie podle slov, jež hokejista autorizoval, prý vůbec tolik nemaminkovala, jak se snaží tvrdit!

Lucie pro Story třeba řekla, že od druhého potřebuje prostor k dýchání, respekt k tomu, co dělá, brát v úvahu její sny a plány. Také uvedla, že muž by měl chápat, že starost o dvě děti je těžká práce, a ne aby jí místo podpory ještě přidělával další starosti. V té souvislosti jméno manžela ani jednou nevyslovila, ale bylo jasné, o kom tak rafinovaně mluví. Přímo jen řekla, že manžel chtěl, aby se už do Kanady nevracela, a že dlouho nevěděla, jestli jí to nakonec vůbec dovolí.

Odvážná tvrzení

Také naznačila, že manželovi musela sloužit, a v Blesku navíc to, že až po rozvodu si na děti udělal víc času. Jako by dávala najevo, že na ně dřív absolutně kašlal.

Bylo jasné, že tato osočení Tomáš Plekanec nenechá jen tak. Zplnomocnil proto svou právní zástupkyni, aby se pro naši redakci vyjádřila k několika otázkám.

Týdny byla pryč z domu!

Co tedy třeba říká na poslední tvrzení, že její klient se neměl moc věnovat synům?

„Pan Plekanec například v měsících květnu a červnu pečoval sám o obě děti v Kanadě v době, kdy paní Plekancová Vondráčková realizovala své umělecké aktivity na území ČR. Jeden z pobytů byl delší než dva týdny,“ uvedla pro eXtra.cz Mgr. Lenka Radoňová. Tomáš se tedy naplno věnoval tatínkování, zatímco maminka dělala v Česku kariéru, kterou jí měl Plekanec podle jejího návrhu na soud prý zničit.

A pak přišla ta největší šupa. Následujícími slovy advokátka reaguje na dotaz, jestli si Tomáš myslí, že mu v manželství jeho žena musela poskytovat plnohodnotný servis, tedy de facto mu sloužit, jak o něm vlastně docela nelichotivě tvrdí. Právní zástupkyně ale víceméně naznačuje, že toho moc na práci mít neměla!

Ostrá slova proti Lucii!

„Pan Tomáš Plekanec hradil náklady na dopravu, výživu a podobně, které byly nutné vynaložit paní Plekancovou Vondráčkovou na realizaci její umělecké činnosti. Také poskytl půjčku kanadské společnosti, která sama sebe označuje za producenta filmu Perfect Kiss, v němž hlavní roli ztvárnila paní Plekancová Vondráčková,“ napsala Radoňová.

A pokračovala: „S ohledem na absenci specifikace pojmu ‚sloužila mu‘, mohu pouze uvést, že paní Plekancová Vondráčková žila v domě o velikosti 7+1 se zahradou a bazénem. Pan Plekanec hradil náklady na tři domácí opatrovnice dětí, uklízečku, nákup hotového jídla a restaurace, neboť domácí vaření nebylo praktikováno. NHL poskytuje denně hráčům kompletní stravu, to znamená snídaně, obědy, večeře, ale minimum volného času (max. dva dny v týdnu),“ píše žena, která je vnímaná jako pořádné právnické eso

Když si její slova přeložíme z právničtiny do normálního jazyka, vyjde nám z toho to, že o žádném sloužení podle advokátky, potažmo přímo podle Tomáše, nemůže být ani řeč, protože na všechno měla mít Lucie Vondráčková lidi (4 „sluhy“) a peníze. Nemusela prý ani pro nikoho vařit a Tomáš se až tolik rodině nemohl věnovat z logických důvodů, protože vydělával na luxus, jehož si užívala i éterická zpěvačka.

Pleky ji k ničemu nenutil?

A proč podle Radoňové nemůže být pravda, že by Pleky nutil ženu, aby už zůstala v Česku, jak Lucie opakovaně říká?

„Zpáteční letenky z ČR do Kanady byly panem Plekancem pro paní Plekancovou Vondráčkovou i pro obě děti objednány a uhrazeny v řádu měsíců dopředu, na této objednávce nebylo za strany pana Plekance nikdy nic měněno, paní Plekancová Vondráčková je k návratu do Kanady i s dětmi využila. Dům, který má paní Plekancová Vondráčková na náklad pana Plekance k dispozici k oddělenému bydlení, si sama vybrala, nájemní smlouva byla panem Plekancem podepsána 18. 8. 2018,“ dodala právnička.

To je tedy velmi silné prohlášení! Otázkou zůstává, jestli nyní nebude Lucie zpětně litovat toho, že se opět pustila do zveřejňování soukromí a donutila tím manžela k rázné reakci, která z ní (aniž bychom sami jakkoli hodnotili) opravdu matku a manželku roku nedělá…

Související články

Další články