Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Drsný vzkaz pro Moniku Štikovou: Dcera Charlotte si neodpustila narážky na matku

Drsný vzkaz pro Moniku Štikovou: Dcera Charlotte si neodpustila narážky na matku
Zdroj: Instagram Charlotte Štikové
+ Dalších 6 fotografií
vzkaz
Dcera Moniky Štikové (47) se na sociálních sítích nebála okomentovat její sobotní svatbu. Charlotte se s matkou už dlouho nestýká a uzavřít mír také nehodlá. Naopak je šťastná, že s matkou už nesdílí stejné příjmení. Monika ale všechna dceřina vyjádření naprosto ignoruje a dál si užívá chvíle se svým v pořadí druhým manželem Petrem Biniasem (23).

"Tak už jenom já s mojí babičkou jsme poslední Štiky. Jako kdyby se moje jméno pročistilo," vtipkovala na sociálních sítích Charlotte Štiková Ta je nejspíš vděčná, že už se o příjmení nemusí dělit se svou matkou Monikou (47). V sobotu se totiž provdala za o více než dvacet let mladšího hokejistu Petra Biniase. Přijala tak jeho netradiční příjmení Binias v mužské formě.

Charlotte s matkou už dlouho neudržuje žádný kontakt a pravděpodobně to nemá ani v plánu. V minulosti totiž Monika sváděla jejího přítele. „Schválně před ním opakovaně chodila i nahatá jen v průhledné košilce. Fakt strašný. Protože jsme se chystali brzy odstěhovat z domu, nechtěla jsem to hrotit, aby byl klid, ale bylo to hrozný. Asi si myslela, že mi to Ifko nepoví, všechno jsem se ale dozvěděla,“ svěřila se Charlotte pro eXtra.cz.

Takové tvrzení ale Monika odmítá. „Já se k takovým pí*ovinám vůbec nebudu vyjadřovat. Úplně mě z toho vynechejte,“ uvedla pro eXtra.cz. Nejdůležitější je teď pro ni její koloušek Petr, kterému konečně řekla své "ano".

Nevhodné chování vůči rodině neodpustila matce ani její druhá dcera Ornella Koktová (27). Žádná z dcer se tak na obřadu ani svatební hostině neobjevila. Čerstvě vdaná Monika Binias ale po jejich pozornosti možná ani netoužila. Na Staroměstském náměstí v doprovodu nejbližších přátel si totiž publicity užila dost.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy