Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Drsný vzkaz pro Kazmu od Zuzany Plačkové: Na**ala bych ti na hlavu! Kauza s Marešem rozhádala hvězdy

Zuzanu kauza pořádně vytočila!
+ Dalších 9 fotografií
Kauza Kazma vs. Leoš Mareš zasáhla nejen samotného moderátora, ale také i spoustu známých tváří jak u nás, tak i na Slovensku. K trapnému fórku Kazmy se vyjádřila i blogerka eXtra.cz a jedna z nejsledovanějších osobností na Instagramu Zuzana Plačková!

Instagramová ikona a blogerka pro eXtra.cz Zuzana Plačková si užívá dovolené, ale i přesto zaznamenala kauzu, kdy Kazma nechutným způsobem napálil oblíbeného moderátora Leoše Mareše s vidinou nového ferrari.

Kazma totiž ušil boudu na Leoše Mareše zcela odporným způsobem, kdy zinscenoval bouračku, při které šlo o život. Moderátor Leoš Mareš, který projížděl kolem v trabantu, neváhal a snažil se pomoct poškozeným osobám. Ne že by normálně jezdil v trabantu, ale se svým kolegou se vsadil, že měsíc v něm jezdit bude, a pokud to poruší, daruje dotyčnému, který ho přichytí, své ferrari.

To se baviči Kazmovi dokonalo hodilo do scénáře a poté, co Leoš nasedl do jiného auta s úmyslem pomoct při vážné autonehodě, na něj vyletěl se štábem a teď si mne ruce na luxusní vůz. Co na celou vyhrocenou situaci řekla krásná Zuzana?

„To, co udělal Kazma Leoši Marešovi, je neskutečný podraz! V tomhle případě bych se na Leošově místě zachovala asi tak, že bych Kazmovi nachcala na hlavu!“

Mohlo by vás zajímat

Další články