Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

DRSNÝ VZKAZ: Po hnusném útoku na Nikoletu (11) se ozvala SuperStar Mašková!

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
útok na dítě
Vítězkou letošního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent se stala teprve jedenáctiletá Nikoleta Šurinová, která diváky i porotu naprosto odrovnala svým bubenickým umem. Češi a Slováci se opět ukázali v celé své kráse a na mladičkou vítězku na sociálních sítích útočí tak ošklivě, až z toho mrazí! Vítězka SuperStar 2018 Tereza Mašková se na to už nemohla dívat! Podívejte se, co jim vzkázala!

Letošní ročník soutěže Česko Slovensko má talent byl talentů opravdu plný. Naději na vítězství dostala kouzelnice Kelly, rapper Boki a poprvé v historii se do finále dostal i břichomluvec Zdeněk Polach.

Jejich umění však nestačilo na talent mladé bubenice Nikolety Šurinové, která soutěž vyhrála na plné čáře. Je známo, že ať v jakékoli tuzemské soutěži vyhraje kdokoliv, diváci nikdy nejsou spokojení. Ani tato soutěž není výjimkou, a tak se malá Nikoletka stala terčem nechutných útoků.

Nejhorší na celé této situaci je, že diváci pořádně nevědí, co jim na mladičké vítězce vadí. Většina nenávistných komentářů souvisí se závistí, někteří dospělí jedinci se evidentně neumí vyrovnat s tím, že jedenáctiletá dívenka dosáhla ve svém věku úspěchu, jakého se oni nedočkali. "Leze mi krkem," je jeden z komentářů, který ukazuje, že diváci, kteří nenajdou důvod malou bubenici urážet, si ho prostě vytvoří.

Tato situace rozčílila vítězku pěvecké show SuperStar 2018 Terezu Maškovou (22), která se rozhodla napsat svůj názor: "Nemůžu uvěřit tomu, jak zlé komentáře jsou lidé schopní napsat. Zřejmě si neuvědomují, jaký dopad to na dítě může mít. Přej a bude ti přáno," napsala na konec vzkazu půvabná zpěvačka.

Co jí lidé vzkazují? A jak zlí dokážou být? Podívejte se do galerie, kde je hned několik odporných vzkazů malé vítězce. Myslíte si, že je tohle normální chování?

Související články

Další články