Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Drsný vzkaz Marešovy první ženy krásné Monice! Nepopřál jí k narozeninám, tak vrátila úder…

Tohle mu Monika vzkázala!
Zdroj: archiv
+ Dalších 53 fotografií
První manželka Leoše Mareše (41) se zřejmě jen těžko smiřuje s tím, že slavný spíkr vlezl podruhé do chomoutu. Navíc se ženou, která teď nosí zcela stejné jméno jako ona. Na dálku vyslala jasný vzkaz, který Moniku Marešovou (Koblížkovou) (36) nepotěší.

Podle všeho měla Marešova první manželka po rozvodu začít nosit své příjmení za svobodna, Monika (Poslušná) Marešová. Ale nestalo se tak. Rozhodla se nechat si jméno exmanžela, a to kvůli jejich dvěma společným synům.

V showbyznysu jsou tak Moniky Marešové aktuálně dvě. Exmanželka prý změnu příjmení neřeší ani přesto, že Marešova druhá manželka má totožné jméno i příjmení. „Já jsem ta první, Monika je ta druhá a kdo ví, jak to bude dál,“ řekla Leošova první žena webu Expres.

Marešova první žena byla celkem posmutnělá i z toho, že si Mareš svou vyvolenou vzal jen den po jejích narozeninách. Prý své exmanželce a matce jeho dětí ani nepopřál. Je zřejmé, že měl jiné starosti. Snad Monika Monice i Leošovi odpustí, že se vše seběhlo tak, že to celkově působí bizarně. A Leoš na další narozeniny své ex pro jistotu nezapomene.

Související články

Další články