Tvář konkurenční Primy, rozhoďnožka Nela Slováková (23) se pořádně obula do Ewy Farné (19), která je podle ní v porotě SuperStar mimořádně trapná.

A skutečně si na svém Facebooku nebrala servítky: „Z malinkýho, skromnýho a roztomilýho dítěte vyrostla v něco odpornýho, nevkusnýho, tlustýho, hnusnýho, namyšlenýho, arogantního a naprosto idiotskýho!“ to je jen úryvek z drsného vzkazu, který má Nela stále na svém profilu.

A pod ním se kupí první reakce „o obří hlavě plné neuspořádaných myšlenek“ a další poznámky zřejmě podobně naladěných „fanoušků“ Ewy.

Ta včera skutečně neměla úplně svůj den. Snažila se rozumovat, několikrát zmátla diváky, když do potlesku začala ještě něco dodávat, a absolvovala také několik pokusů o humor, které se jaksi minuly účinkem. To však nic nemění na tom, že oproti Slovákové, která je zatím největší slabinou Top Staru, je Farna televizní hvězdou první velikosti.

Jak asi na drsný vzkaz, který najdete v galerii, Nova, potažmo Ewa zareaguje? A v čem s Nelou souhlasíte, či naopak? Napište nám do diskuze, z vašich reakcí připravíme samostatný článek.