Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Drsný útok ve Výměně manželek: Tereza (26) prý během natáčení fetovala!

+ Dalších 7 fotografií
Tereza (26) ze severočeského Děčína jako náhradní žena příliš neobstojí. Ve Výměně manželek pořád spí a dvouletou Viktorku musí přebalovat její starší sestra. Na krku má i drsné obvinění, během natáčení prý užívala drogy!

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Liberce, kterou tvoří Andrea (30), Arne (47), Roman (12), Nikola (7) a Viktorie (2). Na druhé straně se seznámíme s Terezou (26), její sestrou Bárou (17), neteřemi Danielou (13), Hanou (5), synem Davidem (4) a kamarádem Vojtou (24), kteří žijí v Děčíně.

I tentokrát se Výměna pořádně zvrtne. Tereza nebude náhradní domácnost zvládat a místo plnění povinností si klidně zdřímne. Po probuzení na ni navíc padlo vážné obvinění.

Náhradní manžel Arne jí vmete do obličeje, že ví, že šla ven kouřit marihuanu. To potvrdí i jeho dvanáctiletý syn Roman, který to cítil. „Kdybych šla kouřit trávu, tak bych vás pozvala na jointa,“ snažila se situaci zlehčit Tereza.

Jenže příliš nepochodila, Arneho svou lehkovážností naopak ještě víc rozčílila. Je tak jisté, že o drama nebude v nové Výměně manželek nouze!

Související články

Další články