Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Drsný útok Ornelly na Mikýře. Za slušnost ho nešetřila vulgarismy, Agáta jenom zírala

Ornella Koktová se sprostě vyjádřila k Mikýřovi.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Tomáš Martínek/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 23 fotografií
kritika

Zatímco většina diváků reality show Survivor aktuálně velebí vítěze třetí řady, kterým se stal Martin Mikyska alias Mikýř, Ornella Koktová (31) ho nemůže vystát. Přestože s ním v jednom kmeni strávila několik týdnů na pustém ostrově, nyní mu nemůže přijít na jméno. Ornella se do něj nyní ostře pustila ve svém podcastu s Agátou Hanychovou, kde padlo nejedno sprosté slovo na jeho osobu. 

Ornella Koktová si pustila pusu na špacír. V podcastu, který má společně s Agátou Hanychovou, se sprostě vyjádřila k Martinovi Mikyskovi alias Mikýři, který letos vyhrál reality show Survivor. Zdá se, že přátelé z nich už nikdy nebudou.


Slova jako z mramoru

Ornella je podle svých slov strašně "přemikýřovaná", a tak když ji pozval na své soukromé promítání Jediného rozhovoru v životě, tak ho rovnou poslala do nepěkných míst. Z toho důvodu se Ornelle ani nechtělo na večírek Survivora, který se konal v Duplexu. Moc času tam nepobyla, jak si všimla i redakce eXtra.cz.

"Já jsem tam nechtěla. Navíc den předtím jsem Mikýře poslala do p*dele, protože mě už hrozně štval. Poslal mi nějakou pozvánku na jeho zpí*enou akci, která mě vůbec nezajímala. Jako opravdu nechci koukat dvě hodiny na to, jak on plká o Survivoru, který už mám za sebou. Navíc mi to poslal stylem, jako když něco posíláš sousedovi z třetí ulice," řekla naštvaně Ornella Koktová ve svém podcastu, která zřejmě čekala pozvánku i s fanfárami.

Dlužno dodat, že jindy prostořeká Agáta během Ornellina dštění síry nestačila zírat, jak se její dobrá kamarádka rozjela. Jindy to totiž bývá Hanychová, kdo si nebere servítky. Tentokrát se ale role nečekaně prohodily.

Doporučené video: Rozhovor s Ornellou Koktovou:


Nakonec přece jen alespoň na chvilku dorazila na Survivor party, kde se s Mikýřem, kterého poslala do háje, potkala. "Nepozdravili jsme se. Mám ho po krk. Já vím, že se mi mstí za to, že jsem nepřišla do jeho podcastíčku, ale nechtělo se mi, hm, sorry jako," pokračovala dál Koktová, která Mikýřovi rozhodně výhru nepřála. Vítězství a peněžní částku přála ženě, protože doufala, že by některá z dívek mohla porazit všechny muže na ostrově.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy