Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Drsný útok od novinářky Klicperové: Prymula jen balamutí národ, patří před vojenský soud

Drsný útok od novinářky Klicperové: Prymula jen balamutí národ, patří před vojenský soud
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
Ostrá kritika
Drsná a ostrá kritika na náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymulu (46) přilétla zčistajasna od novinářky a fotografky Lenky Klicperové (43). Podle ní chce Prymula v občanech České republiky probudit hlavně strach a národ balamutí. Kritika se nevyhnula ani českému premiérovi. Útok napsala na svůj facebookový profil.

Lidé v Česku se rozdělili na dva tábory. První polovině vyhovuje to, jak jsou pravidla nastavená a jsou rádi, jak vláda jedná a druhým to naopak vadí a vládu kritizují. Do druhé skupiny patří i slavná novinářka a fotografka Lenka Klicperová, která přímo kritizuje Romana Prymulu

Prymula před vojenský soud?

"Prymula je voják. Voják, který v čase krize obalamucuje svůj národ, snaží se všude jen bezdůvodně pěstovat ve spoluobčanech strach, zaslouží před vojenský soud. Teď si představuje, že si vyberete dvě tři rodiny a s těmi se budete stýkat. Víc nepůjde. Protože byste jinak mohli zemřít," napsala si Lenka Klicperová na Facebook.

V příspěvku zrekapitulovala také to, co se od 22. dubna stalo. Připomněla poslední nárůst nakažených a počet lidí v závažném stavu kvůli onemocnění covid-19 "Počet lidí v těžkém stavu v nemocnicích je 42 a to jsou lidé často s nahromaděnými dalšími nemocemi a lidé staří. Ať si to chcete připustit nebo ne, staří lidé zkrátka umírají na nejrůznější choroby," doplnila novinářka.

Kritika na hlavu Andreje Babiše

Ostrá kritika je vidět v druhé polovině příspěvku. "Jde jen o jediné - pandemie přinesla moc, kterou pánové typu Prymula konečně mohou užívat plnými doušky. Co z něj zbude po epidemii? Když se nebudete mít čeho bát? A tak bude rouškovat, sešněrovávat nesmyslnými příkazy a zákazy a Babiš ho bude za to poplácávat po ramenou. Však pandemie se hodí," rozčílila se Klicperová.

Nit suchou nenechala ani na premiérovi Andreji Babišovi "Kdo by se teď staral o nějaké jeho finanční skandály? Vždyť musíme bojovat! Zakážeme všechno, malí podnikatelé zmizí, zbude víc prostoru pro Agrofert a další přidružené podniky. Jaká krása! K tomu všemu nám dopomáhej koronavirus a strach, který se hodí udržovat." Podle ní by měli lidé paniku a strach hodit za hlavu, protože je obojí zbytečné.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy