Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Drsný útok Novotného na Mareše: Veřejný výsměch kvůli nevyprodanému koncertu Bagárové a dehonestace

Ondřej Novotný se vysmál Marešovi kvůli nevyprodané O2 areně Moniky Bagárové.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 23 fotografií
výsměch

Pokud Leoš Mareš ve středu večer nemohl přestat škytat, nyní se dozví proč. Byl totiž hlavním tématem tajného promítání Jediného rozhovoru Martina Mikysky, který vyhrál třetí řadu Česko Slovenského Survivoru. Nejenže se mu na dálku vysmál Mikýřův tým, když mu ukradli leitmotiv jeho jediného koncertu v životě, kterých měl k dnešnímu dni desítky, ale zostra se do něj pustil i Ondřej Novotný, který se mu vysmál kvůli debaklu s koncertem pro Moniku Bagárovou. 

Když tým Martina Mikysky, známého pod pseudonymem Mikýř, zvažoval realizaci jeho "Jediného rozhovoru v životě", přemýšleli, že by ho mohl tematicky moderovat Leoš Mareš, který má sám zkušenost s "Jediným koncertem v životě". Ten ale s díky odmítl, a tak nabídku dostal Ondřej Novotný, který to na rozdíl od svého moderátorského soka vnímal jako odměnu, jak si s Mikýřem krok za krokem projít jeho herní taktiku.


Novotný zesměšnil Mareše

A ačkoliv by se mohl spokojit tím, že vyfoukl Marešovi kšeft, nezůstalo to jenom u toho. Během slavnostního zahájení dvouhodinového rozhovoru se Novotný hodně zostra pustil do Mareše. „Natočit rozhovor s Mikýřem v O2 areně mi přišlo jako skvělý nápad. Hned jsem Vilémovi (Fraňkovi, spolupracovníkovi Mikýře, pozn. red.) říkal, že je to super nápad,“ připustil Novotný na začátku rozhovoru s Čestmírem Strakatým, který zpovídal filmovou delegaci.

Moderátor Survivoru následně ihned zaútočil na Mareše. „S tím Marešem mi to přišlo jako hloupost,“ řekl Novotný, který použil sice mnohem ostřejší výraz, ale pro náš slušný web jsou tato vulgární slova nepublikovatelná.


Výsměch kvůli Bagárové

Když mu lidé z publika oponovali, že by neměl být vůči Marešovi tak útočný, protože měl v ten den svátek, byl ještě jízlivější. „A co jako. Co tam máš dál,“ pokračoval ve stejném duchu Novotný, kterému na další smeč přihrál Čestmír Strakatý, jenž podotkl, že přeje Marešovi všechno nejlepší a ať si udělá vlastní O2 arenu.

„Leoš umí udělat prázdnou O2 arenu Monice Bagárové. To mi přišlo jako jediná souvislost s námi. Jsem vtipný, nebo ne?“ smál se vlastnímu vtipu Novotný, který měl buď útočnou náladu, nebo má s Marešem nevyřízené účty.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy