Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Drsný útok na Vlaďku Erbovou: Sdírá z kůže nejchudší lidi z Mostu?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
to snad ne
Modelka Vlaďka Erbová (37) je velmi silná a odhodlaná žena. Tuto holku jen tak něco nepoloží. Nyní se ale objevily informace, jakým způsobem využívá byty v Mostu. Prý je pronajímá lidem na okraji společnosti. Je to vůbec možné?

Vlaďka Erbová (37) je krásná a velmi chytrá žena. V lásce sice nemá moc štěstí, protože jí nevyšel vztah se slavnými sportovci. Postupně po jejím boku nechtěl žít hokejista Bahenský, fotbalista Řepka a nakonec utekl také Michal Gulaši. Erbová ale vždy ukazuje, že momentální trable ji rozhodně nezastaví a ona dál žije svůj sen.

Nyní se ale objevily šílené informace o tom, jakým způsobem si Erbová údajně vydělává peníze. Redaktoři webu expres.cz tvrdí, že Erbová pronajímá své byty v Mostě a Litvínově lidem na okraji společnosti.

"Podle katastru nemovitostí skoupila v letech 2017 až 2018 se svým tehdejším partnerem Michalem Gulašim sedm bytů. Pět z nich v Mostě a dva v nedalekém Litvínově. Často i v lokalitách, kde většina nájemníků žije ze sociálních dávek. Z prodejních smluv vyplývá, že za sedm bytových jednotek zaplatili celkem 2,6 milionu korun (2 miliony byla hypotéka). Pro silikonovou fešandu jde o velmi výhodný byznys, protože výnosy z nájmů vysoko převýší splátky z úvěru. Jako bytná si tak Vlaďka může vydělat až 70 tisíc korun měsíčně," uvedl expres.cz.

To je dost závažné tvrzení, které prý Erbová odmítla komentovat. Prý dostala možnost se vyjádřit, ale redaktorům na jejich dotazy neodpověděla. Snad není pravda, že krásná modelka a úspěšná manikérka žije z těch nejchudších? Mohlo by se jednat o kšeft s chudobou? "Erbová pořídila i dva byty v České ulici, která se nachází nedaleko konečné tramvaje, jde o panelové sídliště mezi Kahanem a Velebudicemi. Toto místo je policií označováno jako místní Bronx a zdržují se tu podivné existence," píše expres.cz.

Dlouho se zdálo, že Erbová na byty vydělala pomocí modelingu a díky tomu, že se umí starat klientkám o nehty. Tomáš Řepka ale vždy tvrdil, že byty byly z části pořízeny za jeho peníze, které vydělal fotbalem. Pokud by Erbová skutečně takto kšeftovala s byty, znamenalo by to, že je velmi podnikavou dívkou.

Související články

Další články