Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Drsný útok na popálenou Týnuš Třešničkovou: Tímhle prý ohrožuje životy fanoušků!

Z čeho osočili popálenou Týnuš Třešničkovou?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
Bezmála tři týdny leží Týnuš Třešničková (22) s vážnými popáleninami v tureckém Istanbulu. V luxusní restauraci ji oheň sežehl od pasu nahoru. Do Česka se podle lékařů může vrátit klidně až za několik týdnů. Stejně se najdou zlomyslní nepřejícníci, kteří na zraněnou youtuberku útočí. Osočili ji, že ohrožuje životy svých sledujících!

Týnuš Třešničková leží v nemocnici s popáleninami na 35 procentech těla a z Turecka se domů jen tak nevrátí. „Převoz do Česka zatím není na pořadu dne. Vyšetřování nehody stále probíhá a je zcela v režii tureckých kriminalistů,“ řekl eXtra.cz Michal Bucháček z ministerstva zahraničních věcí.

Přesto se najdou lidé, kteří na zraněnou youtuberku dští síru. Obvinili ji z toho, že ve svých videích propaguje výrobky, které mohou ohrozit životy jejích fanoušků.

„Týnuš Třešničková je pro mě největší odpad. Podporuje přeprodej asijských cetek z Číny a zašlo to tak daleko, že doporučuje prodej fejků. Bohužel se nejedná o oblečení, ale o kosmetiku, která je zdraví nebezpečná,“ napsala jedna z uživatelek serveru vinted.cz.

Útočit na někoho, kdo je upoután na nemocniční lůžko, by se nemělo. Na druhou stranu je špatně i to, čeho se Týnuš svým jednáním může dopouštět. Tak uvidíme, co k tomu Třešničková po návratu domů řekne.

Související články

Další články