Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drsný útok na Pavlínu Pořízkovou: Zajdi na plastiku, najdeš si chlapa, vzkazují lidé

Zdroj: Archiv Pavlína Pořízková / Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Nenávist
Supermodelka Pavlína Pořízková se podle svých slov každý den potýká s ageismem. Nyní čelí drsnému útoku, ve kterém ji fanoušek vyzývá, aby zašla, tak jako všechny ostatní modelky, konečně na plastiku. Dle jeho názoru Pavlíně stárnutí nesvědčí.

„Zlato, jdi se nechat vylepšit. Nestárneš dobře,“ vzkázal fanoušek Pavlíně Pořízkové (55) na Instagramu. „Všechny staré supermodelky plastiky mají. Zbytečně utrácíš za krémy, které nezabírají. Facelift, výplně, botox a budeš se cítit skvěle,“ vyjmenoval svá doporučení v dobré víře modelce, která se nedávno nechala zvěčnit nahá. „Najdeš si pak i hezkýho chlapa,“ dodal její virtuální rádce.

Pavlína si postěžovala, že s podobnými komentáři se ona i další zralé ženy potýkají denně. „Říkají nám, že sice máme být vděčné za to, že stárneme, ale zároveň se nás snaží zahanbit, když se stárnout odvážíme,“ postěžovala si. „Neříkám to proto, abyste mě ujišťovali, že jsem stále krásná. Snažím se vám jen ukázat, s čím se musí stárnoucí známá žena potýkat každý den.“ Veřejné stárnutí pak modelka označila za odvážnou volbu. Fanoušci ji v komentářích dodali podporu a pochválili i její spisovatelské dovednosti.

Související články

Další články