Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Drsný útok Felixe Slováčka na Dádu Patrasovou: Demence, pití, skončí jako Bartošová

Zdroj: Profimedia.cz
Drsná slova

Dagmar Patrasová (65) se nedávno rozvášnila a promluvila o tom, že chystá nový hudební projekt, v němž by měla zpívat celá její rodina. Jenže s takovým oznámením nesouhlasí Felix Slováček (78), který pro deník Blesk uvedl, že by se měla léčit z pití, a přirovnal ji k zesnulé Ivetě Bartošové (†48).

Před nedávnem se zpěvačka a herečka Dáda Patrasová rozhodla, že začne s novým projektem. Chtěla vytvořit výpravné představení pro děti i rodiče. „ Bylo by to něco jako: S Dádou zpívá celá rodina. Mám hrající stojku pro žížalu Julii s loutkoherečkou. A ta stojka má několik podob. Buď je žížala na hradě, nebo vylézá z červeného balíčku s mašlí. Máme také nafukovací vánoční stromečky,” popsala před časem pro Blesk.

Na projektu se měla podílet celá její rodina, proto neměl chybět Big Band Felixe Slováčka, dcera Anička Julie a Felix junior. ​A Dáda rovněž básnila, že by celou show moderovala Felixova dcera z prvního manželství René Slováčková (43).

Dopadne jako Iveta Bartošová

Proti projektu se ale vyhradil Felix Slováček. „Jsou to vzdušné zámky, rádoby plány. Demence. Alkohol. Dokud se nevyléčí, je to nereálné,” nechal se slyšet pro deník Blesk, a zareagoval tak na její dlouhodobě propírané pití.

Podle Felixe si Dáda svůj problém neuvědomuje a odmítá to poslouchat od každého, kdo jí to řekne, včetně upozornění od vlastních dětí. „Jestli to takhle půjde dál, bude to její konec a umře. Je to pak cesta Ivety Bartošové. A je třeba to do ní prát, jinak se léčit nebude dodal rázně.

Související články

Další články