Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Drsný útěk Jitky Boho od manžela: Slova psychologa překvapí

Lukáš Boho a Jitka Boho
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
POSUDEK
Z Instagramu se mohlo zdát, že Jitka Boho (27) a její manžel Lukáš (33) prožívají jako jedni z mála neuvěřitelnou romantickou idylku, kterou žádná moc na světě nemá sílu narušit. Jenže přiznání krásné modelky o tom, že už delší dobu raději bydlí u rodičů, rozmetalo iluzi na tisíc kousků. Co si o jejím chování myslí psycholog?

„Už více než měsíc jsme s Rosálkou ‚Moravandy‘… V mém soukromém životě došlo k určitému zlomu, který hodně věcí změnil a ještě změní… Určitě to nebude jednoduché, ale nemohla jsem jinak,“ napsala v úterý na Instagram někdejší hvězda show Tvoje tvář má známý hlas.

Jak její slova interpretuje znalec psychiky?

„Lidská duše je samozřejmě nevyzpytatelná a každý se chováme jinak na základě toho, co jsme prožili a jaké máme návyky z minulosti. Jitku osobně neznám, ale statusem, kterým v podstatě oznamovala konec manželství, dala najevo jasný distanc od manžela. Vůči jejímu muži byl velmi odtažitý a příkrý. Hodně lidí se nyní ptá, co jí mohl provést tak hrozného, že, jak píše, ‚nemohla jinak‘. Mohlo to být velmi nepřípustné jednání, ale taky takové, které paní Jitka Boho považuje za skandální, ale většině by připadalo v normě. Těžko v tomto soudit,“ vysvětluje psycholog.

Distanc

„Řada celebrit si udělá opravdu ošklivé věci, ale protože vědí, že praní špinavého prádla nikomu nepomůže, vydávají prohlášení, že se po vzájemné dohodě rozešli jako přátelé, i kdyby to bylo stokrát jinak. Proto na mě status Jitky působí tak, že zveřejněním statusu se částečně chránila i sama před sebou, kdyby si to náhodou rozmyslela, a že chtěla dát najevo, že už s oním pánem netvoří pár. Zažil jsem již řadu na smrt rozhádaných párů, u kterých by to nikdo neřekl, ale stejně se opět daly dohromady,“ pokračuje.

„Je tu ještě jedna taková drobnost. U takto razantně ukončených vztahů jsem už zažil víckrát, že dotyčné na sociálních sítích okamžitě začaly používat zpátky dívčí jméno. Dávaly tím všem najevo, že k tomu ‚zlému pánovi‘ už nepatří. Proč Jitka stále trvá na Boho, a dokonce používá i hashtagy s příjmením manžela, to ví jen ona sama. Může to být náznak, že je stále ještě šance urovnat to, nebo to může souviset s jejím byznysem na Instagramu, stejně tak s tím, že stejné příjmení nese i dcera obou,“ přemítá odborník na lidskou duši.

„Některé další její statusy na mě působí tak, že se snaží dávat okatě najevo, jak už se přes všechno přenesla, vsadil bych se ale, že to není pravda. A kdo ví, může čekat na okamžik, kdy ten druhý přijde takříkajíc s prosíkem a bude žádat o odpuštění za cokoli, čeho se měl dopustit. Proto bych dvojici ještě pomyslně nerozváděl. A stejně si to nakonec musí vyřešit jen oni sami,“ dodal.

I kamarádka Jitky nedávno pro eXtra.cz uvedla, že návrat je podle ní téměř tutovka. Souhlasíte?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy