Na Robinsonově ostrově to začíná pořádně vřít. V současné době došlo ke sloučení a nervozita je zjevná. Soutěžící se snaží kalkulovat, neustále vytváří nové aliance a intrikují. Každý z nich chce získat pohádkovou výhru 2,5 milionu korun a stát se jediným přeživším Robinsonem na ostrově.

Diváci mají samozřejmě dusno rádi, protože pak dochází k hádkám a komickým situacím. Ještě víc je ale zajímají pohledné Robinsonky, které jsou většinou jen spoře oděné, takže dávají na odiv veškeré své přednosti.

Nicol Gremplewska patří mezi ty, o kterých se hodně diskutuje. Je to právě ona, která byla velmi nespokojena se svými ňadry, a tak si z jedniček nechala vymodelovat čtyřky. Nyní se konečně cítí svá a sebevědomá.

Další velkou adeptkou na nejžhavější účastnici Robinsonova ostrova je jednoznačně Tereza Dušková, která je zároveň i nejoblíbenější. Na sociální sítě hází jednu sexy fotku za druhou. No a v neposlední řadě je tady také Martina Fialková.

Ta není něžné stvoření jako dvě předchozí, ale spíše potetovaná drsňačka, která se jen tak něčeho nezalekne. Na půvabu jí to ale neubírá. Tak která z holek je vaše favoritka?