Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Drsný rozchod a výlet do Česka: Shakira a Gerard Piqué u nás fandili synovi Milanovi (9)

Shakira a Gerard Pique dorazili do Česka, kde podpořili svého syna na SuperCupu.
Zdroj: TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
česko

Před pár dny oznámili Shakira (45) a Gerard Piqué (35) rozchod. To ale vůbec neznamená, že by se kvůli své rodině nedokázali sejít, a dostaveníčko měli rovnou v Česku. Zpěvačka a hvězdný fotbalista přiletěli do Hluboké nad Vltavou, kde podpořili svého syna Milana (9) na prestižním turnaji mladých baseballistů. Pořadatel turnaje informoval, jak se slavný pár prezentoval. 

Během víkendu v Česku probíhal baseballový turnaj dětí do deseti let, který je označován za největší v Evropě. Sportovní události se zúčastnila i zpěvačka Shakira a její expartner fotbalista Gerard Piqué.

Nedávno rozešlí partneři si nenechali ujít mezinárodní turnaj SuperCup, do kterého nastoupil jejich syn Milan za tým Catalonia. Turnaj probíhal tři dny ve sportovně relaxačním areálu v Hluboké nad Vltavou.

Shakira s Gerardem byli velmi milí, řekl pořadatel turnaje

"Myslím, že pro podporu mládežnického baseballu nemohli udělat víc. Oba byli velmi milí, skromní a my jako organizátoři jsme samozřejmě respektovali jejich pochopitelný požadavek na soukromí bez médií a publicity. Chtěli, aby největšími hvězdami turnaje byly děti, tedy malí baseballisté, nikoli jejich rodiče. Na Hluboké se jim moc líbilo, jsme rádi, že nám pochválili náš sportovně relaxační areál a celý turnaj, kterému v závěru trochu nepřálo počasí. Hlavní ale je, že se setkání líbilo těm čtyřem stovkám malých baseballistek a baseballistů, kteří k nám na Hlubokou přijeli," informoval ředitel turnaje a starosta pořádající TJ Sokol Hluboká David Šťastný v tiskové zprávě.

Pár šel od sebe po 12 letech vztahu

To, že se slavný pár rozchází, prolétlo všemi médii před týdnem. Mezi prvními byl web Marca.com, jenž uvedl, že za rozchodem má být nevěra Gerarda Piquého, kterého zpěvačka načapala přímo při činu. Oficiální potvrzení rozchodu později potvrdili jejich právníci.

"S politováním musíme potvrdit, že se rozcházíme. Pro blaho našich dětí, které je pro nás nejvyšší prioritou, žádáme o respektování našeho soukromí," stojí v prohlášení, které zveřejnila agentura AFP.
Slavný pár, oblíbená zpěvačka pop music a špičkový fotbalista z FC Barcelona, se spolu seznámili kolem roku 2010, když zpěvačka natáčela videoklip s fotbalovou hymnou Waka Waka pro tehdejší fotbalový šampionát v Jihoafrické republice. Nikdy se však nevzali. V lednu 2013 se slavným rodičům narodil syn Milan, druhý syn Sasha pak přišel na svět o dva roky později.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy