Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Drsný rapper Řezník (33) slaví Kristova léta: Utajený rozvod, film a nová videohra

+ Dalších 8 fotografií
Dříve plnil stránky všech médií, teď se zdálo, že kontroverzní muzikant Martin Pohl (33) alias Řezník zmizel ze scény. V ústraní však nezahálel, naopak rozjížděl spoustu nových projektů. A jeden také ukončil, své manželství.

Martin Pohl alias Řezník, známý horrorcoreový rapper, slaví 1. října své 33. narozeniny. I když je veřejnosti známý hlavně díky vystupování v masce s motivem lebky a hudbě s drsnými a násilnými texty, živí se také jako scenárista, režisér, herní vývojář nebo kreslíř. A to poměrně úspěšně. Právě v kinech běží jeho teenegarská komedie Párty Hárd a světla světa by měl brzy spatřit i několikátý díl videohry Život není krásný, tentokrát s podtitulem Poslední exekuce.

O Řezníkovi sám Martin mluví jako o záporákovi, a i přestože o gangsterovi v masce nebylo delší dobu slyšet, pilně pracoval. Podle jeho interview na OneTv.cz by si měl totiž teď na podzim opožděně nadělit novou sólovou desku, která se od předchozích kontroverzním vyzněním určitě lišit nebude. Přestože je jeho hudba mnohými odsuzována, už v roce 2013 vyhrál anketu Český slavík jako Hvězda internetu. Kvůli příliš násilným textům byl ale vyřazen, což pobouřilo mnoho českých zpěváků včetně Matěje Rupperta Tomáše Kluse nebo Xindla X

Chvíli se zdálo, že se stáhl do ústraní, ale opak je pravdou. Jak už bylo výše zmíněno, byl velmi činný jako režisér, scenárista, vývojář her a nejen to. Jeho facebook stále plní černohumorné vtipy Martyho frky. Profesně je velmi činný, o svých úspěších a počinech mluví na veřejnosti, ale o jeho soukromém životě téměř nikdo nic neví. Na první pohled by se mohlo zdát, že s „šílencem“ rapujícím o vraždách a znásilnění dívek ve sklepě nemůže nikdo žít, ale Martin se už stihl oženit. Manželství mu ale nevydrželo. Zdroj blízký samotnému páru totiž řekl, že jak se před 5 lety Martin Pohl v tichosti oženil s redaktorkou, návrhářkou a tatérkou Karolínou, stejně tak se asi před dvěma lety nenápadně rozvedl.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy