Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Drsný příběh Martiny z Holek pod zámkem: Vyhrožovala soudci, že mu usekne hlavu a vypije krev, VIDEO

+ Další fotografie
Už zítra televize Nova odvysílá premiérový díl ojedinělého pořadu Holky pod zámkem, kde budou diváci sledovat příběhy odsouzených žen z českých věznic. Jeden rok sledování života ve věznicích Drahonice, Velké Přílepy a Řepy přináší vhled do míst, které nikdo rád osobně nenavštíví.....

V prvním díle mimo jiné diváci uvidí příběh jedné z vězeňkyň, která původně z veřejně prospěšných prací za drobné krádeže dostala přes čtyři roky za mřížemi.

Velmi jí přitížily výhružné e-maily, které rozesílala policistům a soudcům, kteří pracovali na jejím případu. Z výhružných e-mailů jde opravdu velký strach a odsouzená se neštítila použít ostrá a nechutná slova.

Mimo jiné se také divák dozví spoustu zajímavých věcí jako co bývalou soudní zapisovatelku dostalo za mříže? V čem se liší české a německé vězení? A jak to mají odsouzené se sexem? Podívejte se na video!

Související články

Další články