Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Drsný osud zpěvačky nesmrtelného hitu Ella, který zná každý: Přežila vlastní dítě!

Francouzská zpěvačka France Gall (+70) v nedávných dnech opustila tento svět. Zpěvačka nesmrtelného hitu Ella, elle l’a podlehla rakovině, se kterou už nějaký čas bojovala. Poslední měsíc svého života již strávila v nemocnici. Málokdo ví, že s France Gall se osud rozhodně nemazlil. Přežila dokonce své vlastní dítě!

V nedávných dnech zemřela ve věku sedmdesáti let France Gall, se kterou se osud tedy rozhodně nemazlil. Zpěvačka měla z počátku štěstí. Narodila se do rodiny textaře Roberta Galla. Roku 1963 nahrála první demo snímek, který její otec doručil hudebnímu publicistovi Denisu Bourgeoisovi. Tomu se demo líbilo a kariéra dosud neznáme zpěvačky mohla začít. Jejím nejznámějším hitem zůstává doposud Ella, elle l’a.

Osobní život zpěvačky ale nebyl zrovna růžový. Na infarkt zemřel v roce 1992 její manžel Michel Berger, též hudebník. Bylo mu 44 let. Se svým manželem měla zpěvačka dvě děti, Pauline a Raphaëla. Aby toho nebylo málo, se zdravotními komplikacemi se začala potýkat i její dcera Pauline, která v roce 1997 zemřela. Podlehla cystické fibróze.

Související články

Další články