Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Drsný osud Reginy Rázlové: Záletníci, vězení, tajemný otec syna a ohnivé peklo

Stíny v mlze: Temný osud Reginy Rázlové
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
životní příběh

V novém seriálu České televize Stíny v mlze si zahrála rovněž herecká stálice Regina Rázlová (74). Tato herečka, která se proslavila už za minulého režimu, však prožila těžký a mnohokrát zkoušený život. Jaké byly její vzestupy a pády?

Vztahové trable herečky Reginy Rázlové začaly už v době studia na pražské DAMU. Začínající umělkyně se tam zakoukala do hereckého kolegy Petra Štěpánka, kterého si posléze vzala. Jenže Štěpánek jí utekl po půlroce za jinou. Rázlová to následně nesla velmi těžce. „Milovala jsem ho, byla to studentská láska. Potkali jsme se ve škole, na DAMU. Moc se mi líbil. Byl to krásný, jemný, něžný muž,“ uvedla k této své životní etapě už dříve Blesku.

Jenže štěstí ji nedoprovázelo ani u dalšího partnera, herce a dabéra Petra Olivy. Ten byl už předtím znám jako sukničkář. Rázlová věřila, že se po jejím boku změní. Leč nestalo se tak, a to ani po narození dcery Adély.

Šťastná byla Rázlová až se třetím partnerem Jindřichem Santarou. Ten zemřel v roce 2012. V této souvislosti je zajímavé, že Rázlová nikdy neprozradila, kdo je otcem jejího syna Lukáše.

Z herecké hvězdy prodavačkou chlebíčků

Za minulého režimu Rázlová hrála v mnoha filmech a seriálech a k tomu účinkovala i v Národním divadle. Jejím otcem byl komunistický pohlavár Stanislav Rázl. I kvůli tomu na ni mnoho jejích hereckých kolegů koukalo po listopadové revoluci skrz prsty. Poté, co skončila bez zaměstnání, se živila všelijak. Například podle serveru kafe.cz vykládala karty a prodávala chlebíčky v bufetu.

Tím však trable slavné herečky neskončily. V roce 1998 byla Rázlová obviněna z vytunelování firmy Skloexport. Vyvést měla z firmy přes půl miliardy. Tehdy Rázlové hrozilo až 12 let za mřížemi. Po jedenácti měsících však byla propuštěna z vězení a následně u soudu zproštěna všech obvinění. To jí umožnilo i přes zdravotní problémy způsobené roztroušenou sklerózou se vrátit k herecké profesi.

Ohnivé peklo v autě

Posledním děsivým zážitkem Rázlové byla nehoda, při níž začal v roce 2019 její vůz hořet. Z motoru jejího auta šlehaly plameny. Herečka stihla zaparkovat u obchodního centra v Čestlicích u Prahy, vystoupit ovšem už nezvládla. „Najednou jsem byla jako paralyzovaná a nemohla si vzpomenout, co mám dělat. Byla jsem v šoku,“ popsala tehdy Rázlová pro server Blesk.cz. „Naštěstí přiběhli nějací muži a začali mě tahat z auta ven. Byli to také oni, kdo přivolal hasiče a policii. Já v ten moment ani nevěděla, na jaké číslo mám volat. Sama to nechápu,“ vysvětlila.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy