Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Drsný návrat Nikoly z ostrova. Po Survivoru trpí úzkostmi, řeší i nekončící potíže s jídlem

+ Dalších 11 fotografií

Všichni ostrované ze Survivoru už jsou nějakou dobu doma. Zatímco někteří se začlenili do každodenního života bez větších obtíží, některým to dává pořádně zabrat. Mezi druhou skupinu patří i Nikola, jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz. "Je to opravdu těžké, člověk má sociální úzkost," přiznala upřímně. 

Návrat Nikoly ze Survivoru neprobíhá zrovna hladce. Poté, co několik dní živořila a bojovala na ostrově v Dominikánské republice, se stále nemůže aklimatizovat na každodenní život. Jak přiznala hráčka v rozhovoru pro eXtra.cz, trápí ji sociální úzkosti a také problémy s přejídáním.


"Ono je to opravdu těžké. Občas má člověk takovou sociální úzkost," překvapila Nikola. Na návrat do každodenního života si ještě stále nemůže zvyknout. "Myslím si, že se pořád aklimatizuju a pořád to probíhá. Začala jsem tedy rychle pracovat, hned jsem začala programovat. To jsem se tak jako vrátila do toho svého světa," dodává.

S Prágrem by si ráda věci vyříkala

I ji potrápily po měsících hladovění problémy s jídlem. "U mě to je fakt takové nahoru a dolů. Mám třeba den, kdy nepotřebuji vůbec jíst, ale pak mám zase den, kdy do sebe nafutruji úplně všechno. Snažím se ale hlídat. Nerada bych se dostala na tu váhu, se kterou jsem odjížděla na ostrov," vysvětlila na akci Z džungle do města, kterou pořádala Policie ČR.


Kromě padání vlasů se jí ostatní zdravotní problémy naštěstí vyhnuly. "Vlasy mi tedy padají, ale musím říci, že naštěstí jiné zdravotní problémy nemám. Jsem za to strašně vděčná," popisuje Nikola. V současné době si užívá, že se může s bývalými soukmenovci potkat "normálně". "To je jasné, určitě, Jana, Iva, to jsou takové moje spřízněné duše. Ale samozřejmě všechny vidím ráda," říká.

Setkat by se chtěla i s Martinem Prágrem, který ji nedávno osočil z toho, že do reality show šla s vymyšleným příběhem. Myslí si, že by bylo dobré, aby mezi sebou pročistili vzduch. "Určitě, byla bych hrozně ráda, kdyby mi třeba zavolal. Možná to tak nemyslel, ale já už jsem reagovat musela. Nelíbilo se mi, že mě takhle někdo osočuje. Když bude možnost si s ním promluvit, já budu velmi ráda," uvedla Kabátová.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy