Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Drsný konec 3 měsíce po svatbě: Lucie z Výměny se rozvádí s vrahem Michalem

Výměna manželek 2021: Lucie Navrátilová oznámila rozchod s partnerem Michalem
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilová
+ Další 3 fotografie
výměna manželek

Účastnice jedné z nejoblíbenějších českých reality show Výměna manželek Lucie Navrátilová na sociálních sítích oznámila, že se rozvádí se svým čerstvým manželem Michalem Navrátilem. Partneři se dali dohromady po odvysílání show a ještě nedávno plánovali svatební cestu a společné dítě. Co se mezi nimi stalo?  

Osminásobná maminka Lucie Navrátilová se zapsala do paměti diváků díky reality show Výměna manželek.

Po odvysílání si našla nového partnera Michala, kterého si zhruba před čtvrt rokem vzala za muže. Ještě nedávno Lucie v rozhovoru pro eXtra.cz řekla, že s Michalem je konečně šťastná a spokojená.

"Teď to budou dva měsíce, kdy máme s Michalem od svatby. Pořád se milujeme a jsme spolu šťastní. Někdy nás komentáře od lidí na sociálních sítích zamrzí, ale snažíme se to už neřešit," pěla chválu na svého partnera Lucie.

Konec velké lásky a slova o rozvodu

Není tomu tak dávno, kdy Lucie a Michal plánovali svatební cestu a dovolenou s dětmi. "Chceme jet v létě, pokud to situace dovolí, do kempu tady v Česku. Bude to taková naše svatební cesta, ale i s dětmi," sdělila eXtra.cz Lucie, a novomanželé dokonce plánovali i společné dítě.

"S Michalem se dlouhodobě snažíme o společného potomka, ale bohužel musím konstatovat, že se nám to zatím vůbec nedaří," povzdechla si Lucie.

Momentálně je ale všechno jinak. Na sociálních sítích oba oznámili, že jdou od sebe a že bude následovat rozvod.

"Ahoj přátelé, dnešním dnem 23.5.2021 jsem sepsal žádost o rozvod s mou ženou. I přesto, že ji šíleně miluji, jsem nucen se s ní rozvést," napsal smutně Michal na Facebook.

"Omlouvám se, ale bohužel zítra žádám o rozvod já s Michalem," dodala stroze Lucie. Co se mezi nimi stalo? Proč pouhé tři měsíce po svatbě se ukázalo, že má dojít k rozvodu?


Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy